adet olupta hamile olunur mu?

Konu, 'Gebelik' kısmında Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Hatice

Hatice Yeni Üye

arkadaşlar hiç adet olduğu halde hamile kalan arkadaşlar oldumu? adetiniz geldiyse hamile olup olmadığınızı nerden anladınız. Gebelik testleri adet döneminde hamile olunsada pozitif mi çıkar. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Şöyle bir cevap buldum sizin için ;

Adet görürken hamile kalınmaz. Adetten bir hafta sonraki birleşmede gebe kalma şansı yüksek. Geri çekilme yöntemleri de yüzde 100 etkili değil. Gebelikten korunma hapları ise her gün bir tane olmak koşuluyla adet kanamasının başladığı günden itibaren düzenli alınırsa yararı var. Kimi zaman o bile yüzde 100 korumaz. Bekleyip görelim.

3. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Ben hamile olupta hamilelik süresince adet gördüğünü bildiğim arkadaşım var ama

4. darkness_quenCh

darkness_quenCh Yeni Üye

Yüksek oranlarda olmasada azda olsa görülebiliyor.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Misafir

normal şekilde adet görülmez hamilelikte.rengi,süresi,miktarı ilaki değişiklik yaratır,diyor dohhktorhhwhwhwlar.

6. Misafir

Misafir Misafir

karnım da bazen hafif ağrı oluyor ve bazende midem çok kötü şişiyor neden acaba bilen varmı

7. MisafirDLLL

MisafirDLLL Misafir

adetim bittikten 2-5 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Her ayın 24 25inde adet görüyorum 5 6 gün sürüyor. hamile olabilme ihtimalim varmı ?

8. Misafir

Misafir Misafir

22 nisanda eşimle şüpheli ilişkiye girdim. adet günümü 1 hafta vardı ve 28 inde adet oldum.bir kaç gündür mide bulantısı(kusma) arada baş dönmesi ve 2 gündürde göğüslerimde sızı şecaba diyorum olablir mi böyle bir şey

9. Şaban

Şaban Yeni Üye

Arkadaş bıraz hızlı davranmış.Sakın yavaş yavaş;);););)

10. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşlar merhaba,
    eşimle ilişkiden sonra, ne adet olur gibi ne de olmaz gibi bişiler oldu, hala da oluyor, normal adet zamanına daha vard2 4, 5 gün kadar. 3 gün oldu, ikkide biraz şüpheliydi, bugün de çok fena midem bulanıyor, sanmıyorum ama yine de endişe işte.. bu durumda olan var mı ya da olduğunu bildiğiniz biri..

11. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

bazı kadınlar hamileliği süresince adet görebilirler

12. beyza

beyza Misafir

kızlar mrb ben 5 aydır korunmuyorum ve bu ay adetim 1 gün geçti ve adet oldum kanamam normal adet olduğum zamanlardan biraz daha koyuydu ve 2 günde bitti şimdide koyu lekelerim gelio arada acaba hamile olabilirmiyim test yapsam çıkarmı idrar testini en erken ne zaman yapmalıyım

13. cansın

cansın Misafir

her ay düzenli adet oluyorum ama bu ayda adet oldum ama cok uzun surdu yaklasık 3 haftadır test yaptım pozıtıf cıktı hamile olma sansı var mı

14. şiir perisi

şiir perisi Misafir

adet olduğu halde hamile kalma ihtimali var mı gerçekten?

15. damlaaaa

damlaaaa Misafir

bugun böyle bir şey duydum. bir tanıdığımız birden sancı gelmesi üzerine hastaneye gitmiş ve doğuma almışlar. şuan bir erkek çocugu olmus. üstelik ne karnı şişmiş ne de adet kanaması kesilmiş.

16. fecriye

fecriye Misafir

bende adet oldum ama iki gün sürdü cok kanamam olmadıve şimdi lavaboya gittigim de kan geliyor hafif ne yapmalıyım bana yardımcı olun

17. narin ak

narin ak Misafir

slm merhaba 20 yasindayin 3 aylik evliyim arkadaslar bnde normalde 6sinda olmam gerekir ama olmadim hastaligima bi kac ilişkiye girdik 11ne kadar girdik ve hamile belirtileri oldu test yaptim negatif cikti ve 14 dünde hasta oldum hala migdem bulaniyor bna dedilerki krozete domestos dok idrarini yap kopuk kopuk olursa hamilesin dediler denedim lopuk kopük oldu ve hasta oldum kafam vok karisik hastaneyede gitmek isdemiyorum yardici olursaniz ablalar

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. hamileyken adet olunurmu

,
  2. adetliyken hamile olunurmu

,
  3. adetliyken gebelik testi yapılırmı

,
  4. adet gorup hamile kalanlar,
  5. adet olunca hamile kalınırmı,
  6. adet görürken hamile kalınır mı,
  7. adet olduktan sonra hamile kalınır mı,