Acil Tıp Teknisyeni Maaşı Ne Kadar?

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

1. d

dilek öğretmen Yeni Üye

2015 Acil tıp teknisyeni maaşları,
    Acil tıp teknisyeni maaşı ne kadar,
    Acil tıp teknisyeni maaşı 2015

Yangın, kaza gibi olaylar sonrası yaralı insanlara ilk tıbbi müdaheleyi yapan kişidir. Bu doğrultuda acil tıp teknisyeni insan sağlığının önemli bir basamağıdır.

Acil tıp teknisyeni maaşı; Eğitim süresince herhangi bir kazanç söz konusu değildir. Eğitim sonrası ise mesleki
    bilgi ve beceriye göre asgari ücretin 1,5 katı kadar ücret alırlar.

Acil tıp teknisyeni maaşı başlangıç olarak özel sektörde 1400 – 1900 arası değişmekte ve 3 yıldan sonra ise 2500 TL’ye dayanmaktadır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Kasım 2014
  2. a

açelya Yeni Üye

böyle bir zamanda 1400-1900 kötü rakam değil doğrusu

3. M

Misafir Misafir

İyileştirmeler ile güzel rakam almaya başladılar.

4. M

Misafirmisafir Misafir

ben çok kararsızım 3 yıl 2500 tl için mi beklicem meslekte nemli bana göre maaşıda az gibi de bilmem yav yardımcı olun bana yorum yazın

5. M

Misafir Misafir

ne 1900 ü ne 2500 ü arkadaşlar nerdeyse orası hemen başlayalım 5 yıllık acil tıp teknisyeniyim bu kadar maaş almıyorum

6. Şaban

Şaban Yeni Üye

köşeyi dönmüşler resmen

7. M

Misafir Misafir

abi kesin bi maaş miktarı söyleseniz ben tercih yapcam yardımcı olun lütfen kafam karma karışık 1400 mü 1900 mü 2500 mü birsüeü rakam var ortalama bişey söyleseniz:confused::confused::confused::confused:

8. M

Misafir Misafir

aynen yav biri diyor 1241 alıyorum biri diyor 2500 nöbetlerle 3500 alıyorum nasıl iş bu anlamadım bişi yazın :S

9. M

Misafir Misafir

artacak maaşlar ileride

10. M

Misafir Misafir

11. M

Misafir Misafir

12. M

Misafir Misafir

zaten özel sektörde diyo kimide 2500 alıyom diyo

13. M

Misafir Misafir

ben 6 yıldır çalışıyorum net 890 artı 250 döner alıyorum diğer fiyatlar yalan açlıktan öleceğim 3 işte çalışıyorum yazma

14. M

Misafir Misafir

Arkadaşlar ne olursa olsun sonuçta sağlık alanına Türkiye nin her yerinde ihtiyaç var işsizlik konusu burada fazla dert olacağını tahmin etmiyorum 1900 TL o kadar kötü bir maaş değil hemde :)

15. M

Misafir Misafir

bak
    looooooooooooolllllllll

16. M

Misafir Misafir

bence cok az ben hemsıreyım aylık 15 bın 20 bın degısıyor.

17. M

Misafir Misafir

her kafafa ayrı bi ses yaw arkadaşlar o sizin beceriliğinize bağlı hem özel sektör belli bir maaşı yok ama en az 1500 en fazla 3500 çıktığını görmüşüm sizin yeteniğinize bağlı yani o bölümde kendinizi geliştirebilirsiniz

18. M

Misafir Misafir

3500 t alıyolamış be ya:rolleyes:

19. l

lagaluga Misafir

Ben att öğrencisiyim ..İnşaallah güzel şeyeler olur staj parası da var ama her okul vermiyor 1 ANATOMİ diye bir sıkıntılı ezber dersi var 2 onun dışında gaye güsel kim size 4 yıl sonra bu maaşı verebilir ki .Biriktir biriktir istersen özel okul da okuyup vınlarsın yada dersane ye gider kpss ye çalışırısın...Sağlık meslek liselerinin “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden mezun olanlar istedikleri takdirde,Acil Bakım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, İşçi Sağlığı ve İş güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Mümessillik ve Pazarlama bölümlerine istenilen şartları taşımaları durumunda sınavsız olarak yerleştirileceklerdir:confused:Daha düşünüyor musun amaaan bn mi verecem maaşını sen bilirsin :rolleyes:be işime bakarım ...

20. M

Misafir Misafir

ya ben ankarada özel kariyer kolejine başlıcam ama radyolojiye mi att ye mi? gitsem bilmiyorum lütfen bana bi akıl verin.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş