Abiye Saç Modelleri 2012

Konu, 'Moda Hakkında Herşey' kısmında figen tarafından paylaşıldı.

1. f

figen Yönetici

2012 Yılında tercih edilecek Abiye Saç Modelleri
    Abiye Saç Modelleri Yapan Kuaförler
    Nişan Saç Modelleri 2012

NİŞAN SAÇ MODELLERİ

Gideceğiniz kuaförden önceden konuşup randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Kıyafetinizi kuaförde giyininki tarzınızı kuaför daha iyi anlayabilsin.

Bu özel gününüzde seçtiğiniz saç modeli, elbisenize,mekana ve davet şeklinize uygun birbir model olmalıdır.

Evde yapılan sade bir törende asla abartıya kaçmamalısınız ya da açık havada hoş bir mekanda yapılan daha geniş bir davette sade bir gelin adayı olmamalısınız.

Gözleri üzerinize çekecek kadar güzel ve ne kadar sade ve güzel olduğunuzu belirten ifadelerle hatırlanmanz için galerimize bir göz atmanızı öneririz.

2. M

Mavi Sağlık Ekibi

Kesinlikle kusursuz bir saç modeli için nedimeler yada gelinler, gelin adayları bir kaç saat önceden gitmeli ve saçlarının nasıl yapılacagı hakkında iştişarede bulunmalılar. Geniş zaman diliminde hem saçlarınız rahatlar hemde oturur. Kuaförünüzde biraz otursun :)

3. g

gülgüzeli Yeni Üye

4 Temmuzda arkadaşımın dügünü var kesinlik saçımı 2. modeldeki gibi yaptırmak istiyorum.

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Abiye saç modellerinde klasik topuzlardan kurtulduğumuza sevindim bu modeller çok tutacak diye düşünüyorum

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş