:)

Konu, 'Fıkralar' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar:

-Aranızda Müslüman olan var mı?
    [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]Korkudan kimse bişey diyemez. Birazdan yaşlı bir adam ayağa kalkar: [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Arial][COLOR=#004080][COLOR=#004080][FONT=Arial] [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]-Ben müslümanım. Der. [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]Bıçaklı adamla yaşlı adam camiden çıkarlar. Adam dışarıdaki inek sürüsünü gösterip: [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]-Amca, şunları kurban edicem de ben beceremem yardım eder misin? Der. [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]Yaşlı adam baya bir hayvanı kestikten sonra 'ben yoruldum başka birini bul' der. [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]Adam bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve sorar: [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]-Aranızda başka Müslüman var mı? Az önceki adamı doğradığını düşünen cemaat çok korkar ve herkes aynı anda imama bakar, imam: [FONT=Arial][FONT=Arial]
    [FONT=Verdana][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Verdana]-Ne bakı yosunuz ulan iki rekât namaz kıldırdık diye hemen Müslüman mı olduk[FONT=Arial][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial].[FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT]

2. yosun

yosun Süper Yönetici

)))))). süper eline sağlık nehirciğim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş