7 Haziran Mematinin Vurulduğu Sahne

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında memed tarafından paylaşıldı.

1. m

memed Yeni Üye

7 Haziran Kurlar Vadisi Pusu Sezon Finali Mematinin Vurulduğu Sahneyi izlemek istiyorum. Memati ölecekmi, Mematinin düğününde vurulduğu sahne çok dramatik olmuş, çok merak ediyorum Mematiyi kim vurdu?

2. Murat

Murat Yönetici

Tetikci kim bilmem ancak Memati sağ tarafından kurşun yiyor 2 kurşun üçüncüsü gelir mi bilemeyiz, Abdülhey ile diğer eleman görüyor müdahale olur mu bakacağız.

3. t

turna Yeni Üye

Kansız Pusat vurmuştur bence

4. d

darkness_quenCh Yeni Üye

Ne Pusatı vursa vursa yaşar ağa vurmuştur yada vurdurmuştur.

5. f

firuze Yeni Üye

Mematiyi vuran vurduda madem oraya kadar geldi Polatı neden vurmadı. iki seçenek var birisi tozcu Yaşar diğeri Pusat başkasının olacağını sanmıyorum.

6. M

Misafir Misafir

yaşar ve pusat değil mete bey vurdu mematiyi

7. M

Misafir Misafir

Cahit neden olmasın ?

8. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Yazık oldu mematiye yazıkkkkkkkk yazık

9. n

nehirim Yeni Üye

Mematiyi klm vurdu söyleyim Garson çocuk vurdu yeni sezonda göreceksiniz.

10. i

irem Yeni Üye

Dikkat ederseniz vuran kişiyi vurmadılar, elinden aldı Abdülhey tabancayı demek ki vuran yabancı değil.

11. I

Ingiluz Misafir

Mematiyi ben vurdum. Kim vuracak garsonlardan birisi

12. pusat diğer bölümlerde and içmişdi düğün geceside olsa vurcamm demişdi kesin golpa pusat:cool:

13. a

arzu. Yeni Üye

Pusat çektikten sonra bu deliliği yapacak kapasitede bir çocuk

14. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Vah kuzum Selvi düğün gecesinde neler yaşadı garibim benim Allah edene koymasın

15. Şaban

Şaban Yeni Üye

iki seçenek var birisi tozcu Yaşar diğeri Pusat başkasının olacağını sanmıyorum.

16. M

Misafir Misafir

eee o vurdu bu vurdu yada şu vurdu lan bu ülkede her gün askerimiz polisimiz vuruluyor bakıyorum hiç bir haberin altına yorum yapmıyonuz utanmasanız filmde biri vuruldu diye yas tutacanız çookkk cahilsiniz bu cahillikle dikkat edin birgün televizyondan gelen bi kurşun kafanıza gelipde öldürmesin sizi TÜRK gençliği

17. M

Misafir Misafir

Üstümdeki Misafir. Sen madem çok eğitimli ve bilgilisin ama millet cahil, o zaman bu filmle ve diziyle ne alakan var? Demek ki, sende Memati'yi kim vurdu merak etmişsin... Bu sitenin üyesi de değilsin.. Demek ki, "mematiyi kim vurdu" şeklinde google'da arattın ve bu siteyi buldun... Şimdi de buradaki insanlara "cahil" diyerek, hakaret ediyor, egonu tatmin yoluna gidiyorsun... Yazık sana arkadaşım...

18. M

Misafir Misafir

19. M

Misafir Misafir

tetikçi bir garson izlerken dikkat edin abdulheyin arkasında elinde silah olan bir garson var.

20. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

çok kötü bir sahneee

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş