5. ve 9. Sınıf öğrencilerine ücretsiz tablet bilgisayar verilecek

Konu, 'Liseler ve İlköğretim' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Hangi sınıflara tablet pc verilecek, Kaçıncı sınıf öğrencileri tablet bilgisayar verilecek,

5. ve 9. sınıf öğrencilerine ücretsiz tablet bilgisayar kampanyası

Öğrencilere tablet bilgisayar, Kimlere tablet bilgisayar verilecek
    Planlamaya göre 4 yıl sonra ortaöğretim ve ilköğretim ikinci kademede her öğrencinin bir tablet bilgisayarı olacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2011-2012 eğitim öğretim yılında, FATİH projesi ile gündeme gelen tablet bilgisayarlarla öğrencileri buluşturacak. Bu çerçevede ikinci dönemden itibaren Türkiye genelindeki her ilde 5 ve 9. sınıf öğrencilerine ücretsiz tablet bilgisayarlar dağıtılacak.

Bilgisayarlar her sene 5. ve 9. sınıflara verilecek. Bu şekilde 4 yıl sonra ortaöğretim ve ilköğretimin ikinci kademesinde herkesin tablet bilgisayarı olacak. Öğrenciler bilgisayarlarıyla internete de bağlanabilecek. Ders konuları belirli bir adresten, internet üzerinden indirilecek. Tablet bilgisayarlar, 4 yıl sonra ise kullanan öğrencide kalacak. Bakanlık ikinci dönemden itibaren sınıfları akıllı tahtalar ile de donatmaya başlayacak.
  2. Misafir

Misafir Misafir

iyiki sınıfta kaldım ..:D
  3. Misafir

Misafir Misafir

4. Misafir

Misafir Misafir

5. Misafir

Misafir Misafir

oley bende alıyorummm o halde çok sevindim.
  6. Misafir

Misafir Misafir

10. sınıfların suçu neeee!!!!
  7. Misafir

Misafir Misafir

vermezler bence :D en azından bana vermeyecekler.
  8. Misafir

Misafir Misafir

sınıfta kalmanın faydaları . haha :D
  9. Misafir

Misafir Misafir

milli eğitim bakanlığına ve başbakan Recep Tayip Erdoğana sesleniyorummmm bazı illere tablet var bazı illere tablet yok neden ayrım yapıyorsunuz diğer arkadaşlarımız tablet ***ürürken biz öjkllklçantayla okula gideceğiz çok haksızlık ya herkeze dağıtın kladakl kimseye dağıtmayın
  10. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

Burdan yetkililere sesleniyorum !!!
    cevap verin !!
    diğer öğrencilerin suçu ne 5 ve 9 sınıfın özelliği ne veiriyosanız 8 sınıfa verin sınva grecekler.. 12 sınıfa verin onlarda sınava girecekler
    BU NASIL BİR ŞEY
    HAKKIMIZI SAVUNUCAZZ ..

Seni kim sallar yarrağım?
  11. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

Bu ülkede adalet yok arkadaşım! 5. ve 9. sınıflara verilecekmiş. 7. 8. sınıflar ne yapsın o zaman!
  12. katılıyorum neden 9 sınır 10ların suçu nedir :D
  13. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

bencede vermeyecekler xd
  14. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

ya öyle diyosunz ama sonuçta 7 ve 8 ler yine şanslı onlar tablet sahibi olabilecek 10 11 12. sınıflar ne yapsın bence 7 ve 8 lerin çokta konuşmaya hakkı yok
  15. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

Ben şu anda 6. sınıfta okuyorum sınırla kaçırdım niye 5 ile 9. sınıflar Biz burda eşek başımıyız kardeşim.. sınırdan kaybettim 5. sınıfta sadece maddi durumu bozuk olanlar bursluluk sınavına giriyor başkada bir şeye değil zaten zengin çocukları ona da giremiyor 6.sınıfta konular yoğunlaşıyor. 7 ve 8de de öyle Bu yaptıkları saçmalıktan başka bir şey değil . Bence ya her sınıfa versinler yada hiç birine vermesinler ben tablet bilgisayara taaa 3 sene sonra mı kavuşacağım o zamana kadar yaşar mıyız ölür müyüz nerden bilelim yhaaaa
  16. Off.(

Off.( Misafir

yaa arkadaş ben 5.sınıfa qidiorum ve ihtiyacı olan herkeze dağıtılması lazım fakt daqıtılmıyor neyse siz burada konuşuyosunuz fakayt bizede vemiyeceklermiş müdüre sorduuk hyr 6.sınıfta pc verilicekmiş bu adaletn varya ben :((

Tabletimizi istioruz:(
    ve 5.6.7.8.sınıflarada verilsin bu kadar cırcır yapmasınlar haklılar fakat sızede qeelır sıra :))
  17. karayip38

karayip38 Misafir

kardeşim böyle adaletmi olur.Neden 6.sınıflara verilmiyor.
  18. yusuftavus

yusuftavus Misafir

nolur 3.sınıfada verilsin
  19. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

bencede vermezler yalan:) <3
  20. ben vereceklerine inanıyorum

Sayfayı Paylaş