5 Mart 2012 Pazartesi Kar Tatili Verilen İller

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

05.03.2012 Okullara Kar Tatili Verildi mi?
    5 Mart 2012 Pazartesi Okullar Tatilmi
    5 Mart 2012 Okullar Tatil Olacak mı Edilecek mi?

Haftaya başlarken Okullara Kar Tatili Olacak mı Devam Ediyor mu merak konusu. Şehirlerin İl Valiliği Son Açıklama Haberlerdeki Duruma Göre Bazı Okullar Tatil edilecek.

ZONGULDAK

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde yüksek kesimlerde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle kırsal kesimden taşımalı eğitim yapan okuular 1 güntatil edildi.

Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “Kırsal kesimdeki olumsuz hava şartları nedeniyle taşımalı eğitime tabi olan ilköğretimokulu öğrencileri ve özel eğitime tabi öğrenciler ile kırsaldan taşıma ile ortaöğretime devam eden öğrenciler için 05 Mart 2012 pazartesi günü öğrenci taşıma servisi yapılmayacaktır.” denildi.

YOZGAT

Yozgat‘ta etkisini sürdüren kar ve tipi yüzünden, merkeze bağlı köy ve kasabalardaki okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kar yağışı ve tipi sebebiylemerkeze bağlı köy ve kasabalarda, okulların 5 Mart 2012 tarihinde 1 gün süre iletatil edildiği belirtildi.

SİVAS

Sivas Valiliği’nden yapılan açıklamada, hava koşullarının yeniden değerlendirilmesi sonucu 05 Mart 2012 Pazartesi gününden itibaren merkezdeeğitim-öğretime devam edilmesine, merkeze bağlı belde ve köylerde ise bir gün daha ara verilmesine karar verildiği ifade edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Merkeze bağlı belde ve köylerden, merkezetaşımalı olarak gelen öğrencilerin de 05 Mart 2012 Pazartesi günü izinli sayılacakları bildirildi.

IĞDIR

Iğdır‘da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Iğdır Valisi Amir Çiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, il merkezi, ilçe ve köylerde, kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiğini söyledi.

HAKKARİ

Hakkari‘de yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle, il genelindeki okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Hakkari Valisi Muammer Türker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda pazartesi günü eğitim yapılamayacağını söyledi.

ERZURUM

Erzurum‘un Tekman ilçesine bağlı köylerde eğitime bir gün ara verildi. Tekman İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özsoy, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ilçeye bağlı köylerinde ve taşımalı eğitim veren okullarda eğitime bir gün ara verdiklerini bildirdi.

DÜZCE

Düzce Valiliğinden alınan bilgiye göre, olumsuz hava koşulları nedeniyle, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde yarın eğitime 1 gün süreyle eğitime ara verildi.
    : Amerika Birleşik Devletleri, en az lise mezunu 50 Bin İşçi Alacak.Maaşlar en az 3 Bin Dolar.Ayrıntılar ve Başvuru Formu İçin Tıklayın

KARABÜK

Karabük Valiliğinde yapılan yazılı açıklamada, devam eden yoğun kar yağışınınulaşımı olumsuz etkilemesinden dolayı Safranbolu, Eflani, Yenice ve Ovacık ilçeleri ile bağlı belde ve köylerde okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, eğitime bir gün ara verilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.

Açıklamada ayrıca Karabük’ün Merkez ilçeye bağlı köyler ile Eskipazar ilçesinde de taşımalı eğitime 1 gün ara verildiği kaydedildi.

BOLU

Bolu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışı ve soğuk hava nedeniylekent merkezi ve ilçelerinde eğitime yarın bir gün süreyle ara verileceği belirtildi.

KASTAMONU

Kastamonu‘nun Küre ilçesinde ise kar yağışı dolayısıyla yatılı ilköğretim bölgeokulları hariç eğitime 2 gün ara verildi.

Kar yağışının etkili olduğu Daday ilçesinde de pazartesi ve salı günleri eğitimeara verildiği açıklandı. Pınarbaşı ilçesinde de ilk ve ortaöğretim kurumlarındaeğitime yarın ara verildiği belirtildi.

Devrekani’de ise taşımalı eğitime yarın ara verildiği duyuruldu.

KARS

Kars‘ın Sarıkamış ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okullar 2 gün tatiledildi.

Sarıkamış Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, etkili olan yoğun kar yağışı ve tipinin ulaşımda aksaklıklara neden olduğunu belirterek, ilçe merkezi ve köylerinde pazartesi ve salı günü okulların tatil edildiğini söyledi.

Van Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır da il genelinde taşımalı eğitim verenokullarda eğitime kar yağışı ve tipi sebebiyle yarın ara verildiğini bildirdi.

Sayılır, ”Yarın için il genelinde taşımalı eğitim hizmeti veren tüm ilk ve orta eğitim kurumlarının tatil edilmesi kararını aldık. Merkez ve köylerdeki diğer okullar eğitime devam edecekler” diye konuştu.

BİTLİS

Bitlis merkez ve merkeze bağlı köylerde okullar pazartesi ve salı günü tatil edildi. Bitlis Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz, konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada kar yağışı ve fırtınadan dolayı Bitlis merkez ve merkeze bağlı köylerde okulların pazartesi ve salı günü tatil edildiği belirtildi

VAN

Van‘da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle köylerde taşımalı olarak eğitim gören öğrenciler için okullar bir gün tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle il merkezi ve ilçelerdeki köylerde taşımalı olarak eğitim öğretim gören ilk ve ortaöğretim öğrencileri için okuların pazartesi günü tatil olduğu bildirildi.

Hangi illerde Kar Tatili Varmı 5 Mart 2012 , Okullara Kar Tatili Olacak mı Devam Ediyor mu 5.03.2012 , Eğitime Kar Engeli 5 Mart, Okullara Kar Tatili Verildi mi Verilecek Verildi 5 Mart 2012 Pazartesi Okullar Tatilmi 5 Mart 2012 , İl Valiliği Son Açıklama Haberler Durum Okullar Tatil Olacak mı Edilecek mi 5.03.2012

2. Murat

Murat Yönetici

13 ilde okullar yarın tatil edildi, Yurt genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi.

3. p

pepe Yeni Üye

Neyse ki cemre toprağa düştü bu sayede kar tatilleri de yavaş yavaş son bulur

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş