350 bin kürtaj yapılıyor:((

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Türkiye'de yılda 350 bin kürtaj yapılıyor
    Türkiye'de her yıl gerçekleşen 1,9 milyon gebeliğin 550 bininin istenmeyen gebelik olduğunu söyleyen Bayer Türk Genel Müdürü Sebastian Guth, yaptıkları araştırma neticesinde bunun 350 bininin kürtajla sonuçlandığını ifade etti. Guth ayrıca Türkiye'de kadınların yüzde 38'inin jinekoloğa yılda bir kez gittiğini, yüzde 62'sinin ise hiç gitmediğini kaydetti.

Türkiye'de tablo bu şekildeyken ünlü isimler kadın sağlığı konusunda daha bilinçli bir toplum oluşturmak için bir kampanya başlattı. 'Sağlıklı Toplum İçin Sağlıklı Kadınlar' isimli kampanyada Begüm Şen, Gülşah Alkoçlar, Reyhan Gülman, Özlem Süer, Monik İpekel ve Ceyda Düvenci gibi isimler yer alıyor. Kampanya 2010 yılının ilk çeyreğine kadar İstanbul merkezli devam edecek. İkinci yılında Ankara, İzmir ve Adana olmak üzere diğer illerde de sürdürülecek. Bayer Schering Pharma Kadın Sağlığı Bölümü İş Birim Yöneticisi Dr. Elçin Yıldıran Mizrahi, halk toplantıları ile 5 bin civarında kadına ulaşmayı ve bin kadına ücretsiz muayene imkanı sunmayı amaçladıklarını bildirdi.

2. sesedim

sesedim Yeni Üye

inanılmaz rakamlar

3. sesedim

sesedim Yeni Üye

türkiye neymiş öyle

4. yosun

yosun Süper Yönetici

evet maalesefff(((

5. DeLi Bebek

DeLi Bebek Yeni Üye

o bebekLerin ne günahı var yaaa ne istiyorsunuz onLardan?!! madem istemiyorsunuz iLişkiye girmeyn hayret bir şey bir anLık zevk için[​IMG][​IMG] :mad: rezaLete bak yaa[​IMG][​IMG][​IMG] çok zevk düşkünüysen kontroLLü oL hayret bir şey[​IMG][​IMG] hiç 1 şey biLmeyen veLetLer yatağa giriyor sora ay gebe kaLdım kürtaj yaptırayım[​IMG][​IMG][​IMG] :mad: şu kızLarı eğitin artık bir bebek daha öLmesin!!! DOĞMADAN[​IMG][​IMG][​IMG]

6. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Resimlerin dış site koruması mevcut site üzerinden yayın yapılmasına engel , tek tek siteye atmayı deneyebilirsiniz.

7. g

gozyasi Yeni Üye

Hiç şaşırmadım. Hele bu ekonomik kausda insanların çaresizlikleri, yoksullukları aileleri bile ortadan kaldıracak gibi. İNSANLARIN YUVALARI YIKILIYOR. HELE BİZİM GİBİ KANI KAYNAYAN GENÇ NÜFUSUN ÇOK OLDUĞU BİR TOPLUMDA İNSANLARIN BAŞKA ÇARESİMİ KALIYOR DERSİNİZ.
    ELLERİNE SAĞLIK YOSUN.

8. yosun

yosun Süper Yönetici

tşkler canımm ..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş