30.11.2011 Muhteşem Yüzyıl 36.Bölüm

Konu, 'Diziler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

30.11.2011 Muhteşem Yüzyıl Fragmanı
    30.11.2011 Muhteşem Yüzyıl 36.Bölüm
    Muhteşem Yüzyıl 36.Bölüm yorumları

Muhteşem yüzyıl dizisi 36.Bölüm yeni fragmanı görücüye çıktı. Pargalı ve Nigar kalfa yakınlaşmasını sağlayacak olan Leonun günlügü olacak gibi. Mahidevran Sultan Hürrem Sultan'da olan günlüğü ele geçirir, Pargalı bu günlüğü geri almak için Nigar kalfayı kullanır.. bizde Nigar kalfa bu görevde başarılı olarak Pargalı İbrahimin gönlünü feth eder.. Nigar Muradına erer :)
    Muhteşem Yüzyıl'da bu bölümde yine Hürrem Sultanın Prenses İsabella Fortuna'yı Gül Ağa vasıtasıyla kaçmasına yardım eder, fragmanın sonunda görüldügü üzere arkası dönük kişi hoş geldiniz der, bu giyim Sultan Süleymana ait degil ancak oda olabilir yoksa tüccar olan şahıs olabilir.

Bu arada istanbulda Veba başlamıştır bir çok kişi Veba'dan ölecektir. Malkoçoğlu Vali Bey'de sevgilisini bu vebadan korumak ister yada Babasını buna inandırarak kızı elde eder.

Muhteşem Bölümde bakalım neler olacak sizlerin yorumları nelerdir?

2. Murat

Murat Yönetici

Bölümün analinizini güzle yapmışsınız. Leo'nun günlüğü tekrar Parğalının eline geçecek, Bildiginiz üzere Mahidevran her ne kadar Pargalıyı sevsede Hürreme olan nefretinden dolayı orada yazanları öğrendikten sonra tüm saraya yayayacaktır. Bu durum Pargalanında güven kaybetmesine neden olacaktır. Pargalı büyük bir risk alarak Hürrem'e göz dağı verdi.

3. E

Esram Yeni Üye

Hürrem akıllı kadın vesselam :)

4. g

gulemben Yeni Üye

Ooo sonunda Hatice Sultan'ın kaprisleri pargalıya hata yaptırdı.

5. u

uzmandr Yeni Üye

Evet gereksiz yere o kadar kapris yaparsa sonu öyle olur :) ama nigar kalfaya üzüldüm ben

6. s

saliormoon Yeni Üye

Dizinin sonuna geldigimizi hissettim nedense Memati sanki ölecek kısa bir süre sonra..

7. u

uzmandr Yeni Üye

yok daha bitmez bence bu dizi daha çoookk entrikalar dönecek. merak okay akıllı kadın vesseam

8. _

_Caroline_ Yeni Üye

Kara'yı ortaya çıkmaya zorluyacak savcının hareketleri.

9. F

Fıstık Yeni Üye

Hürrem Sultan daha ne entrikalar çevirecek kim bilir

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş