23 Nisan Çocuk Kıyafetleri

Konu, 'Çocuk Giysileri ve Çocuk Modası' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

1. Minik Peri

Minik Peri Bölüm Yöneticisi

23 Nisan yaklaşırken miniklerin gösteri amacı ile yapacakları gösterilerin çalışmalarını kreş ve anasınıflarında gerçekleştirmektedirler. Gösterilerin ilginçliğini arttırmak amacı ile şarkıya ve dans hareketlerine uyumlu kıyafet tercihlerinde bulunulmaktadır. Kostüm seçimleri arasında çeşitli çizgi film kahramanlarının kostümlerinin yanı sıra, peri, çilek kız, palyaço gibi kostümler yer almaktadır. Sizler için hazırladığım 2015 23 Nisan çocuk kıyafetleri resim galerimi inceleyip dikkat çekici bir kostüm seçiminde bulunmaya ne dersiniz?

23-nisan-cocuk-kostumleri-21.jpg 23-nisan-cocuk-kostumleri-181.jpg 23-nisan-cocuk-kostumleri-251.jpg 23-Nisan-çocuk-1.jpg 23-Nisan-çocuk-3.jpg 23-Nisan-çocuk-4.jpg 23-nisan-erkek-cocuk-kiyafeti.jpg 23-Nisan-icin-cocuk-Kostumleri-.jpg cocuk-abiyeleri-guzel-kadinlar-guzellik-iyiliktiru2026.jpg En-Cici-23-Nisan-Kız-Çocuk-Saç-Modelleri.jpeg

2. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Benim kızda 23 Nisan gösterilerine hazırlanıyor fotoğraflardaki modelleri görünce çok heyecanlandı.

3. Murat

Murat Yönetici

Ankara'da çocuk kıyafetleri satan yerleri merak edenler olabilir, 23 Nisan için en güzel modelleri Ulus da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş