2015 Kadife Elbise Modelleri

Konu, 'Elbiseler ve Günlük Giyecekler' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

1. Minik Peri

Minik Peri Bölüm Yöneticisi

2015 sezonunda kadife elbise olarak ne tarz bir elbise sahibi olabilirim; kadifeden vazgeçemiyorum diyorsanız sizler için bir araya getirdiğim kadife elbise modellerinin yer aldığı resim galerisini görmeden geçmeyin diyorum. Birbirinden şık kadife abiye elbise modellerinin yanı sıra tesettürlüler için tasarlanmış kadife elbise modellerini görünce de kendinizde geçeceğiniz konusundan emin olabilirsiniz. Siz de kadife elbise modelleri ile kendinizi bu sene en beğenilen bayanlar grubuna dahil etmeye ne dersiniz?

2015-kadife-abiye-elbise-modelleri.jpg 2015-kadife-abiye-elbise-modelleri-2.jpg 2015-kadife-sırt-dekolteli-elbise-modelleri.jpg butik-simge-kadife-elbise-visne-400x320.jpg İşlemeli-Kadife-Elbise-Minel-Aşk-2015-Tesettür-Giyim-Modelleri.jpg Kadife-2015-Tesettür-Elbise-Modelleri.jpg kadife-elbise-2015-resimleri1.jpg kadife-elbise-cesitleri-2015.jpg pinar-sems-bordo-kadife-abiye.jpg setrms-2015-gold-taşlı-bordo-kadife-abiye.jpg

2. Murat

Murat Yönetici

Kadife bazı kadınlara çok yakışıyor bazılarında ise itici duruyor. Kadife giyecek bayan vücuduna güvenmeli.

3. Minik Peri

Minik Peri Bölüm Yöneticisi

Paylaştığım resimlerde tesettürlü bayan kadife elbise modelleri daha çok göze çarpıyor sanki. Ama kendimi abiye kadife elbise modeli içinde hayal edemiyorum. Dediğiniz doğru. Sanırım fizik önemli kadife elbise tercihinde.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş