2015 Hastane Çıkışı Seti Modelleri

Konu, 'Çocuk Giysileri ve Çocuk Modası' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

1. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

2015 senesinde yeni bir bebek dünyaya gelirken anneler son aya kadar genel bir hazırlık içerisine girmektedirler. Bu sene siz de bebeğiniz hastaneden çıkarken ne giyecek endişesini taşıyorsanız aşağıya eklediğim hastane çıkışı setlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

1338973113.jpg 91010516562185072-Kopya.jpg 911120180616679442-Kopya.jpg Chicco-Piccolo-Cip-Cip-6-Parca-H_13539_1.jpg Chicco-Rabbit-6-Parca-Hastane-Ci_13228_1.jpg fenerbahce-bebek-hastane-cikisi-seti.jpg hastane-çıkışı-onlu-zıbın-seti.jpg image.jpg yeni-dogan6.jpg

Ben de 2015 annesi olarak hastane çıkışı seti aldım. Set alımında satış yapan memurlar genel olarak bir tane kaliteli bir tanede kullanılıp atılabilecek tarz bir tane hastane çıkışı seti almamı önerdiler. Mikrop yuvası olarak nitelendirilen hastanelerde ilk giyebilecek hastane çıkış setinde beş parçalı bir tane uygun fiyata bir tane de içinde A'dan Z'ye her giyim ürününün bulunduğu seti aldım. Siz 2015 annelerine de tavsiye ediyorum.

2. Murat

Murat Yönetici

Miss gibi kokar o bebekler şimdi sonra Anneleri onları kucağına alınca tüm sıkıntıları son bulur.

3. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Evet o heyecanı yaşamak için sabırsızlanıyorum:)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş