2015 Erkek Mont Modelleri

Konu, 'Moda & Trend' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

1. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

2015 senesi yaklaşırken her marka kendi içerisinde birçok kaban ya da mont modeli ile erkeklerin en gözde seçebilecekleri mont modelleri arasında girebilmeye çalışmaktadır. Birçok kişi şişme ya da sportif görünümlü kaban tercihinde bulunurken; kimileri de klasik tarz giyimlerine uyum sağlamak amacı ile kaşe ya da deri görünümlü kaban- mont modelleri arasından seçimde bulunmaya çalışmaktadır. Siz de aşağıya eklediğim kaban- mont modellerine göz atarak seçimde bulunmaya ne dersiniz?

2014+2015+kis+modasi+erkek+kabanlari+for+fashion+sihirli+topuklar+ek1-875x1024.jpeg 2014+2015+kis+modasi+erkek+kabanlari+for+fashion+sihirli+topuklar+ek2-732x1024.jpg 2015-Derimod-Erkek-Deri-Ceket-Modelleri2.jpg 2015-erkek-kaban-modelleri1.jpg 2015-erkek-kaban-modelleri4.jpg 2015-Erkek-Kaz-Tüyü-Mont-Modelleri-4.jpg 2015-Erkek-Kaz-Tüyü-Mont-Modelleri-15-700x700.jpg 2015-erkek-motorcu-deri-mont-modelleri-30.jpg 2015-erkek-sisme-yelekleri-10.jpg 2015-Yılına-Özel-Siyah-Deri-Ceket-Modelleri-2.jpg

2. Orko

Orko Bilgi Sihirbazı.

Eşimde bu montun kerem rengi olanı var :)

3. Murat

Murat Yönetici

Bu montları yazın ortasında 3/1 fiyatına satın alabilirsiniz ben öyle yapıyorum.

4. Netice

Netice Yeni Üye

Akıllıca, bir yıl sonradan modayı takip etmek size bir şey kazandırmaz çok şey kazandırır :=)

5. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Kış sert geçiyor bunun için çok fazla stillere girmeye gerek yok o nedenle seni seçtim adamım :p

6. K

Kaan kaan Misafir

Peki nerden bulucaz bu montu almak istesek???

7. Murat

Murat Yönetici

İndirim sitelerini takip edin en uyguna oralardan alabilir yada outlet mağazalara göz atın.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş