2015 En Moda Damatlık Ayakkabısı Modelleri

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

1. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Evlilik arefesi içerisinde seçimde bulunurken özen göstereceğiniz konulardan bir tanesi de damatlık ayakkabı seçimidir. Siz de seçiminizi yaparken acaba hangi ayakkabı bana yakışır, damatlığıma uygun ayakkabı bulamıyorum diyenler arasında yer alıyorsanız bir an önce aşağıda sizler için titizlikle bir araya getirmiş olduğum koleksiyonuma göz atma tercih işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Haydi hala bekliyor musunuz?

2012damatayakkabimodelleri1.jpg 38715_inci-2014-gelin-damat-ayakkabi-koleksiyonu-15.jpg damat-ayakkabı-7.jpg damat-ayakkabıları-2013.jpg DAMAT-CEREMONY-AYAKKABI-MODELİ-2-1024x844-e1412286721721.jpg damatlik-ayakkabi-modelleri-2014-4.jpg İnciden-Damat-Ayakkabıları.jpg Kemal-Tanca-Erkek-Siyah-Kışlık-Ayakkabı-2014.jpg Parlak-İnci-Damatlık-Ayakkabı-Modelleri.jpg Siyah-İnci-Damatlık-Ayakkabı-Modelleri.jpg

2. Murat

Murat Yönetici

Ben damatlık ayakkabımı hala giyiyorum desem :) yılda bir kes ayağıma takarım

3. Orko

Orko Bilgi Sihirbazı.

Sanırım değer veriyorsunuz hatıralara kaç senelik evlisiniz 10 yıl ise tebrik edeceğim sizi..

4. Netice

Netice Yeni Üye

ayakkabıların al benisi fazla ayağa deneyip görmek gerek

5. Sabır

Sabır Admin Yetkili Kişi

Damat adaylarıda ayakkabı seçimine dikkat etmeli vede şık modellerden bir tanesini seçmeli örnek;

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş