2014 Yılına Özel Facebook Sözleri

Konu, 'İlginç Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Bir çok kişi içindeki güzel duyguları Facebook paylaşımları ile arkadaşlarına ulaştırmakta, 2014 yılında da bir çok güzel söz yüreklerden sanal aleme akacak işte onlardan bazıları.

Ah yar.. bir umuttu yalnızlık, sende kalan bir şeyleri paylaşmaktı belki gözler dalıp giderken yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide belki belkilerle dolu bir hayattı bu işte.
    Acılar içinde ben hep sensiz idim.. Akşamın hüznünün yaklaştığı saatlerde. Sakın görme kahrolursun ağladığımı. Yeni yeni başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Oysaki ölmek dünyada unutulup gitmekmiş ölmek bir kefen giymek imiş ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş.. yok be yok aşkım asıl ölmek sensizlikmiş anladım bunu..

Kötülük ve kötü diye bir kavram olmasaydı cehennem boş kalırdı. Sen beni bu kadar çok kırmasaydın bu can uğruna feda idi seni çok seviyorum küçüğüm.

Aşkın güvercini senin kanadın olmak isterdim bensiz uçma diye, Senin baharın olmak isterdim, bensiz açma diye. Ama bensiz nice sevdalara yelken açtın.

Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde yanan bir ateş ve gözlerimden akan yaş idin ancak şunu bil ki sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parça
    idin ama artık yoksun sevgili.

Ekli Dosyalar:

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Damara bagladim abi :( Ellerine emegine saglik hepside cok anlamli cok guzel sözler.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş