2014 Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Her yeni yıl bir adım daha birlikteliği sağlamlaştırır, sizde sevdiklerinizle yılbaşında yan yana olarak birliktelik mesajları verebilirsiniz.

  2014 Yılında öncelikle sağlığın sonra aşkın seni mutlu etsin, Bu yeni yılın kutlu ve mutlu ve huzurlu olsun.

  Yeni Bir Yılda Yeni Bir Zaman Tüneline Girdiğimiz Bu Güzel Yılda Mutluluk ve heyecan hep seninle olsun.

  Yeni Yılın Yeni Dakikalarında Sana Mutluluklar dilerim 2014 yılın Hayırlı Olsun.

  Yeni Yılını yeni Yıl mesajlarıyla Değil Aslında Senin için Yazdığım Şarkı Sözleriyle Kutlamak isterdm bebeğim Seviyorum Seni Yeni yılın Kutlu Olsun.

  Hayat Herşeye rağmen ilerliyorsan, üzülmeye değil üzüntülerden mutlu olmaya bak, Bu Yılda üzüntüleri bir yere bırak Sevinçleri Tutmaya Bak Canım 2014 Yılı Mutluluklar Versin Sana.

  Bu mesaj Sadece 2014 e özel Senin için Yazılmıştır. Lütfen 2014 Yılına kadar Saklayınız Mutlu ve Huzur Dolu Sağlıklı Yıllar Diliyorum Canım.

  Bu Yeni Yılda iyi Değil Süper OLman Dileklerimle 2014 Sana Yeni Güzellikler getirir İNŞALLAH..

  Ulaşmak istediğin hedeflerine 2014 yılında Yakalaman Dileği ile Yeni Yılın Kutlarım.

  Yeni gelen bu güzel yeni yılda hep yanında olarak, istediklerimizi yapmayı çok isterdim balım , Yinede unutma kalplerimiz bir attığı sürece bizim için her gün yeni Bir yıl olacak .

  Her Sene ömrümüzden 1 yıl gitsede sizlerle ömrümü harcamanın mutluluğu içindeyim 2014 yeni yılınızı Kutlarım.

  2014 Yalında Ailenizin Sağlığı yerinde Huzurunuz 2014 den daha Kuvvetli Olması Dileği ile Yeni Yılınız Yeni Mutluluklar getirsin.

  Mutluluklar yeni yılınızı norl ağaçları gibi süslesin, gözlerinizdeki ışık 2014 a daha Kuvvetli ve istekli baksın Yeni yılınız Kutlu Olsun.

  Bütün Güzel Zamanlar 2014 de sizlerle Olsun, Bu Sene Sizin için öyle bir sene olsun ki, Her baktığınız yerde mutluluklar Sarsın Bedeninizi.
   
 2. _tugba_

  _tugba_ Yeni Üye

  Yeni bir yıla girmeden eski yılın bize ne getirdiğini bizden ne götürdüğünü düşünmek gerekiyor.
   
 3. cd_okyanus

  cd_okyanus Yeni Üye

  her yeni yıl kalbi bize bağlar her an stresten uzak tutar diyelim.
   
 4. cayka

  cayka Yeni Üye

  Yeniyıl kalbiniz de heyecan yüreğiniz de tomurcuklar açtırsın.
   
 5. Nida

  Nida Yeni Üye

  Sevgi her daim kalbiniz de olsun, yüreğiniz aşka yelken açsın güzel yıllar.
   

Blog' dan Haberler

 • Gretchen Röehrs İle Meyve Sebze Modası Yazar Goksel. Gretchen Röehrs isimli tasarımcıya aie ve meyve ile sebzelerden yapılmış moda tasarımları oldukça dikkat çekiyor. İntagramda paylaştığı fotoğraflarla yepyeni bir stil geliştirmiş olan Gretchen...
 • Havalı görünmek istiyorsan bunları giyeceksin Yazar Goksel. Giyim tarzı dış görünüşünüzün en önemli etkenidir. Ne kadar güzel olursanız olun yada ne kadar yakışıklı olursanız olun doğru kıyafetler üzerinizde değilse ortamda pekte parlamazsınız. Giydiğiniz...
 • 2016 Yılbaşı Hediye Önerileri Yazar Goksel. Evet yeni yıl geliyor herşey süperde hediye alınacak çok kişi var unutmayın. Peki 2016 yeni yılı için kime ne hediye alacağınızı düşündünüzmü. Ben düşünmedim açıkcası ve kafam iyice karışık....
 • Souq 28-29 Kasımda Karaköy’de Yazar Goksel. Souk Karaköy her ay farklı konsept ile kurulan bir pazar desek doğru olur sanırım. 28-29 Kasım‘da ise Souq Karaköy el yapımı işler temasıyla kurulacak. Kendi dallarında profesyonellerin işlerini...
 • Misophonia Hastalığı Nedir ? Yazar Goksel. Aslında Misophonia hastalığı hakkında eminimki çok az kişinin bilgisi var. Hayatta bir çok yerde belki günde onlarca kez karşılaştığımız ağız şapırdatma, sakız patlaması, sakız çiğnenirken çıkan...

Çevirim İçi Misafirlerimiz

 1. Goksel,
 2. okuroglufatos
Toplam: 1.133 (üye: 3, misafir: 1.049, bot: 81)