2014 Kısa Komik Sözler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Her döneme ait sözler vardır, Yılların getirdiği olaylar ve arkasında yatan güzel günleri anlatan 2014 Yılı kısa ve komik sözler ile o yıla damganızı vurabilirsiniz.

Hayata gülümseten sözleri birde o badem gözlerin beni sana bağlayan.
    Bir kadın ona ettiğiniz bir sözü yıllarca saklayıp gerektiği yerde müsait yerinize sokabilir.

Ben o karneyi almak istemiyorum, okula hediyem olsun. Hatta bana karne basmasınlar ağaçlar kesilmesin benim için, tohumlar fidana fidanlar ağaca anlayabiliyor musunuz?

Sınav esnasında yanınızda ki arkadaş kağıdı ful doldurmuşsa ve siz ona az yardım et derseniz o size şunu der; Sallıyorum olum.

Aşkımızın bir gün suya düşeceğini bilseydim aklım olsaydı balık olurdum

Kadınlar üzüm gibidir Sizin vereceğiniz ilgi emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

Sevmeyi bilmiyorsan kullanma o iki kelimeyi yani ne sen kirlet ağzını o sözle. Ne de o söz ağlasın kimin eline düştüm diye.

Kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar zengin değildir ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar ucuzdur.

Gülümsemek çok güzel insanı hayata bağlar Gülümsetmek başka güzeldir mutlu insanları görünce hayatın değeri artar.

İnsanlar ikiye ayrılır, şampuanı direk kafasına dökenler ve şampuanı ilk önce eline dökenler.

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş