2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

2014 yılında evlilik planları yapan bayanların gelin ayakkabısı almadan önce konumuzdaki 2014 gelin ayakkabılarına dikkatlice göz gezdirmelerini tavsiye ediyoruz. İncilerle süslenmiş, fiyonklarla sarılmış bir sürü gelinlik ayakkabısı modelini sizlere fikir olsun diye biraraya getirdik.

2. i

ilayda Yeni Üye

Kesinlikle bu kadar topuklu ayakkabı giyemem.Ben evlendiğimde gelinliğimin altında spor ayakkabım vardı .Çünkü daha rahat oynayayım diye .Sonuçta birkere evleniyoruz rahatıma baktım bende.:) :)

3. glorious

glorious Yeni Üye

Önümüzdeki sene bir arkadaşım evlenecek, geçenlerde sohbetini yapıyorduk ne zaman hazırlanmaya başlayacaksın falan diye.Zaten o aylar öncesinden detayları araştırmaya başlamış, gelinlikten ayakkabısına kadar herşeyi incelemiş.Fiyatlarla ilgili bir konu geçti, yaklaşık ne kadar istediğin gelin ayakkabısı dedim öyle bir yüksek rakam söyledi ki hayretler içerisinde kaldım.Söylediğine göre onun için gelinlikten çok gelin ayakkabısı önemliymiş,öyle bir fantezisi varmış aklında,illa müstakbel kocama aldırtıcam diyor.Ben de merak ettim genel anlamda fiyatlar ne aralıkta gelin ayakkabılarında diye.Bir de sadece gelin ayakkabısı satan bir web sayfası var mı acaba aynı zamanda paysafecard ile ödeme yapabileceğimiz?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş