2014 En İlginç Saksı Modelleri

Konu, 'Dekorasyon' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

1. d

denizfeneri Yeni Üye

Çiçek dikmeyi, yetiştirmeyi sever misiniz? Ben şahsen bayılırım. 2014 yılı içerisinde bahçe dekorasyonumda değişiklik yaratarak birbirinden ilginç saksı modellerinden yararlanmaya karar verdim ve bunu ilk önce sizlerle paylaşmak istedim. En güzel saksı modellerini laf aramızda benim bücürlerle yapıyorum ama siz yine de internette ilginç saksı modeli olarak gördüğünüz örnekleri de satın alarak dekorasyonlarınızı daha canlı tutabilirsiniz.

Çocuklarınızla yapacağınız en basit saksı modelini pet şişelerden yararlanarak gerçekleştirebileceğinizi söylememe gerek yok sanırım. Birbirinden harika saksı modelleri arasından seçeceğim saksı nerde olursa olsun pet şişelerden yararlanarak yaptıklarım oluyor. Neden diyorsunuz belki? Bence onlarda emek var, onlarda miniklerimin gayreti, miniklerimin sevgisi var. Siz de bitki yetiştirmek ya da çiçek yetiştirmek istiyorsanız boşuna saksı bulma arayışı içerisine girmeyin. Bir pet şişeden yararlanın ve onu süsleyerek kendi yorumunuzu katın. Emin olun hazır aldıklarınızdan çok daha güzel olacaktır.

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş