2014 Dünya kupası maçları hangi kanalda saat kaçta?

Konu, 'Spor' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

  1. Murat

    Murat Yönetici

    4 Yılda bir yapılan Dünya kupası maçları her dönem olduğu gibi bu yılda TRT ekranlarında yayınlanacak. Maçların saatleri Türkiye saatine göre değişiklikler gösterecek.

    Maçların ne zaman ve saat kaçta oynanacaklarına ilişkin bilgiler FİFA tarafından paylaşılmış, gruplara göre maçların hangi şehirde ve saatte yayınlanacağını liste;

    A Grubundaki Maçların Tarihleri ve Saatleri


    12/06 23:00 Brezilya Hırvatistan Arena de São Paulo

    13/06 19:00 Meksika Kamerun Estadio das Dunas

    17/06 22:00 Brezilya Meksika Estádio Castelão

    18/06 22:00 Kamerun Hırvatistan Arena da Amazônia

    23/06 23:00 Kamerun Brezilya Estádio Nacional

    23:00 Hırvatistan Meksika Arena Pernambuco

    B Grubu Maçlarının Tarihleri ve Saatleri


    13/06 22:00 İspanya Hollanda Itaipava Arena Fonte Nova

    14/06 01:00 Şili Avustralya Arena Pantanal

    18/06 19:00 Avustralya Hollanda Estádio Beira-Rio

    19/06 01:00 İspanya Şili Maracanã

    23/06 19:00 Avustralya İspanya Arena da Baixada

    - 19:00 Hollanda Şili Arena de São Paulo

    C Grubu Maçlarının Tarihleri ve Saatleri

    14/06 19:00 Kolombiya Yunanistan Estádio Mineirão

    15/06 01:00 Fildişi Sahili Japonya Arena Pernambuco

    19/06 19:00 Kolombiya Fildişi Sahili Estádio Nacional

    20/06 01:00 Japonya Yunanistan Estadio das Dunas

    24/06 23:00 Japonya Kolombiya Arena Pantanal

    - 23:00 Yunanistan Fildişi Sahili Estádio Castelão

    D Grubunun Maçlarının Tarihleri ve Saatleri

    14/06 22:00 Uruguay Kosta Rika Estádio Castelão

    15/06 04:00 İngiltere İtalya Arena da Amazônia

    19/06 22:00 Uruguay İngiltere Arena de São Paulo

    20/06 19:00 İtalya Kosta Rika Arena Pernambuco

    24/06 19:00 İtalya Uruguay Estadio das Dunas

    - 19:00 Kosta Rika İngiltere Estádio Mineirão

    E Grubundaki Maçların Tarihleri ve Saatleri


    15/06 19:00 İsviçre Ekvador Estádio Nacional

    - 22:00 Fransa Honduras Estádio Beira-Rio

    20/06 22:00 İsviçre Fransa Itaipava Arena Fonte Nova

    21/06 01:00 Honduras Ekvador Arena da Baixada

    25/06 23:00 Honduras İsviçre Arena da Amazônia

    - 23:00 Ekvador Fransa Maracanã

    F Grubunun Maçları Tarihleri ve Saatleri

    16/06 01:00 Arjantin Bosna-Hersek Maracanã

    - 22:00 İran Nijerya Arena da Baixada

    21/06 19:00 Arjantin İran Estádio Mineirão

    22/06 01:00 Nijerya Bosna-Hersek Arena Pantanal

    25/06 19:00 Nijerya Arjantin Estádio Beira-Rio

    - 19:00 Bosna-Hersek İran Itaipava Arena Fonte Nova

    G Grubunun Maçlarının Tarihleri ve Saatleri

    16/06 19:00 Almanya Portekiz Itaipava Arena Fonte Nova

    17/06 01:00 Gana Amerika Birleşik Devletleri Estadio das Dunas

    21/06 22:00 Almanya Gana Estádio Castelão

    22/06 22:00 Amerika Birleşik Devletleri Portekiz Arena da Amazônia

    26/06 19:00 Amerika Birleşik Devletleri Almanya Arena Pernambuco

    - 19:00 Portekiz Gana Estádio Nacional

    H Grubunun Maçlarının Tarihleri ve Saatleri şöyle;

    17/06 19:00 Belçika Cezayir Estádio Mineirão

    18/06 01:00 Rusya Güney Kore Arena Pantanal

    22/06 19:00 Güney Kore Cezayir Estádio Beira-Rio

    23/06 01:00 Belçika Rusya Maracanã

    26/06 23:00 Güney Kore Belçika Arena de São Paulo

    - 23:00 Cezayir Rusya Arena da Baixada
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş