2014-2015 Özel Okul Fiyatları

Konu, 'Liseler ve İlköğretim' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Eğitim öğretim konusunda büyük bir rant olduğu malum, bu nedenle burada okulların fiyatlarını yazmak yerine hangi özel okuldan ne kadar yarar sağlayacağınız yada hangi aralıklarla özel okullara para vereceğinize değineceğiz.

İlk, orta öğretim ve lise dengi devlet okullarına alternatif olarak kurulan özel okulların fiyatları verdikleri eğitim kalitesine göre değişmekte.İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde ilk okul özel okulları 9.000 TL başlayarak 30.000 TL yıllık rakama kadar çıkmakta. Öncelikle çocuğunuza uygun eğitim verecek okulu seçmelisiniz, ve okula giderek okulun yapısını eğitimini iyice araştırmalısınız. Yüksek fiyat çeken okulların geçmişte kaliteli eğitimler verdiğini belirtmek isterim ancak orta sınıf özel okullarda da iyi eğitim verecek kurumlar bulabilirsiniz.

Çocuklarınızın en iyi eğitimi alması için gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz, ancak okul seçimine gelince olayı sadece maddiyat olarak görmek vereceğiniz paranın da kıymetini ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle çocuğa okul ararken daha dikkatli ve geniş zaman ayırmanızı tavsiye ederiz.

Taban 9.000
    Tavan 30.000

Siz bu ikisi arasındaki okulları tercih ediniz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş