2013 Şampiyonlar Ligi Kuraları Ne Zaman Çekilecek

Konu, 'Spor' kısmında kamillcabn tarafından paylaşıldı.

  1. k

    kamillcabn Yeni Üye

    Şampiyonlar Ligi Kuraları 2013
    Şampiyonlar Ligi Maçları Tarihleri 2012-2013

    2013 Şampiyonlar Ligi Kuraları Ne Zaman Çekilecek

    2012-13 Şampiyonlar Ligi Kuraları ve maç tarihleri belli olduğunda konu güncellenecektir.

    Bu yılın maç kuraları ve tarihleri ise şöyle;



    İsviçre'nin Nyon kentindeki kura çekiminde geçen sezon 2. turda Bayern Münih'e elenen İsviçre'nin Basel takımı, Estonya'nın Flora Tallinn takımıyla eşleşti.


    Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme turu ilk maçları 3-4 Temmuz'da, rövanşları 10-11 Temmuz'da oynanacak. Ligde, 2. ön eleme turu ilk maçları 17-18 Temmuz'da, rövanşları 24-25 Temmuz'da yapılacak.


    Türkiye'den şampiyon Galatasaray, Avrupa Şampiyonlar Ligi gruplarına doğrudan katılacak. Ligi 2. sırada bitiren Fenerbahçe ise Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme turundan itibaren mücadele edecek.


    Kurada eşleşmeler şöyle oluştu:


    1. ön eleme turu


    Dudelange (Lüksemburg) - Tre Penne (San Marino)
    Valletta (Malta) v FC Lusitans (Andorra)
    Linfield (Kuzey İrlanda) - B36 Torshavn (Faroe Adaları)


    2. ön eleme turu


    Skenderbeu (Arnavutluk) - Debrecen (Macaristan)
    Maribor (Slovenya) - Zeljeznicar (Bosna Hersek)
    Zilina (Slovakya) - Hapoel Kiryat Shmona FC (İsrail)
    BATE Borisov (Belarus) - Vardar (Makedonya)
    Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Linfield/B36 Torshavn eşleşmesi galibi


    Shamrock Rovers (İrlanda) - Ekranas (Litvanya)


    Flora Tallinn (Estonya) - Basel (İsviçre)


    The New Saints (Galler) - Helsingborgs (İsveç)


    HJK Helsinki (Finlandiya) - Reykjavik (İzlanda)
    Molde (Norveç) - FK Ventspils (Letonya)


    Dudelange/Tre Penne eşleşmesi galibi - Salzburg (Avusturya)


    Slovan Liberec (Çek C.) - Shakhter Karagandy (Kazakistan)


    Ludogorets Razgrad (Bulgaristan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)


    Neftçi PFK (Azerbaycan) - Zestafoni (Gürcistan)


    Ulisses (Ermenistan) - Sheriff (Moldova)


    Valletta/Lusitans eşleşmesi galibi - Partizan (Sırbistan)


    Buducnost Podgorica (Karadağ) v Slask Wroclaw (Polonya)
     
  2. z

    zaza Yeni Üye

    Şampiyonlar ligi kura çekimlerine az kaldı
     
  3. E

    Elma Yeni Üye

    Kura çekimleri çok heyecanlı oluyor
     
  4. M

    Misafir Misafir

    Bakalım kimler çıkacak bizim rakipler kimler olacak
     
  5. k

    keremyedili Misafir

    Kura Çekimine 1-2 Ay Kaldı (Sarcastic)
     
  6. M

    Misafir Misafir

    arkadaşla galatasarayın rekibi ne zaman belli olacak
    :confused:
     
  7. M

    Misafir Misafir

  8. M

    Misafir Misafir

  9. Şaban

    Şaban Yeni Üye

    fınal kımın arasında olur sızce
     
  10. Murat

    Murat Yönetici

    İsviçre'nin Nyon kentindeki kura çekiminde geçen sezon 2. turda Bayern Münih'e elenen İsviçre'nin Basel takımı, Estonya'nın Flora Tallinn takımıyla eşleşti.


    Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme turu ilk maçları 3-4 Temmuz'da, rövanşları 10-11 Temmuz'da oynanacak. Ligde, 2. ön eleme turu ilk maçları 17-18 Temmuz'da, rövanşları 24-25 Temmuz'da yapılacak.


    Türkiye'den şampiyon Galatasaray, Avrupa Şampiyonlar Ligi gruplarına doğrudan katılacak. Ligi 2. sırada bitiren Fenerbahçe ise Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme turundan itibaren mücadele edecek.


    Kurada eşleşmeler şöyle oluştu:


    1. ön eleme turu


    Dudelange (Lüksemburg) - Tre Penne (San Marino)
    Valletta (Malta) v FC Lusitans (Andorra)
    Linfield (Kuzey İrlanda) - B36 Torshavn (Faroe Adaları)


    2. ön eleme turu


    Skenderbeu (Arnavutluk) - Debrecen (Macaristan)
    Maribor (Slovenya) - Zeljeznicar (Bosna Hersek)
    Zilina (Slovakya) - Hapoel Kiryat Shmona FC (İsrail)
    BATE Borisov (Belarus) - Vardar (Makedonya)
    Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Linfield/B36 Torshavn eşleşmesi galibi


    Shamrock Rovers (İrlanda) - Ekranas (Litvanya)


    Flora Tallinn (Estonya) - Basel (İsviçre)


    The New Saints (Galler) - Helsingborgs (İsveç)


    HJK Helsinki (Finlandiya) - Reykjavik (İzlanda)
    Molde (Norveç) - FK Ventspils (Letonya)


    Dudelange/Tre Penne eşleşmesi galibi - Salzburg (Avusturya)


    Slovan Liberec (Çek C.) - Shakhter Karagandy (Kazakistan)


    Ludogorets Razgrad (Bulgaristan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)


    Neftçi PFK (Azerbaycan) - Zestafoni (Gürcistan)


    Ulisses (Ermenistan) - Sheriff (Moldova)


    Valletta/Lusitans eşleşmesi galibi - Partizan (Sırbistan)


    Buducnost Podgorica (Karadağ) v Slask Wroclaw (Polonya)
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş