2013 Küt Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

1. Küt Saç Kesim Modelleri
    2013 Küt Saç Modelleri Bayan

Bayanlar 2013 Küt Saç Modelleri oldukça güzel görünüyor... 2013 yılında Küt Saç Kesimleri Çok Moda Olacak gibi İlgi çekici ve moda olan 2013 bayan Küt Saç Kesimlerinden örnekler sunuyoruz sizlere. Yüz Hatlarınıza uygun bir seçim yaparak sezonun modası Olan Küt Saç Kesim Modelleri'nden birini tercih edebilirsiniz..

2. Küt saç modelleri hiçbir zaman eskimedi oldukça da kullanışlı bir model
  3. Misafir

Misafir Misafir

Benim saç modelim bu demek ki modayı ben süper taip ediyorum patent isterim :)
  4. Misafir

Misafir Misafir

ben,m saçıım kırmızı olandan süper herkes saçıma nhayran kakıyor:p
  5. Misafir

Misafir Misafir

Küt saçı hiç sevmiyorum
  6. mybe

mybe Misafir

küt saç modelini seviyorum ama uzun saç her bayana yakısıyor bayanın fıtratıyla bütünleşerek kişide zarafet meydana getiriyor...
  7. Bu saç modelleri çok hoşuma gıdıyor.Kızlar bu saç modelını yaptırın tavsıye ederım
  8. Misafir

Misafir Misafir

beyaz tene sıyah kut sacda enfes gıdıyor kızlar egerkı gozlerınızde renklıyse dıkkad ceker hemen denemenızı sıddatle tvsıye ederım ...bırde sarı ama ruslarınkı gıbı bır renkde o kut model saçda mukemmel olur kesınlıkle ...zaten herkezın sacı uzun ve bakımsz uclar kırık uzun olcak dıye kısa hem rahat hem kullanıslı sahsen bende kut kesdırdım baya da uzundu sacım ama bır sure sonra sıkılıyor ınsan nasıl olsa tekrar uzuyor sımdı cıt cıtlarda cıkdı artık hersey daha kolay ve daha bakımlı gorunmenın sırrı kısa ve kullanıslı sacları tercıh etmek .....
  9. Küt saç sezen aksu ile moda oldu her senede tutulan bir model
  10. Misafir

Misafir Misafir

11. Küt saç modeli benim vazgeçilmezim
  12. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

küt saçta hepsine çok yakışmış yahu gerçi güzele ne yakışmaz : )))
  13. Küt saç modelini ben yıllardır kullanıyorum
  14. ipek cantürk

ipek cantürk Misafir

Sayfayı Paylaş