2013 En Güzel Aşk Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında AŞKSIN tarafından paylaşıldı.

1. A

AŞKSIN Yeni Üye

Yeni Aşk Mesajları 2013
    2013 En Güzel Aşk Mesajları

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın
    Ağlayışım terk edip gidişine değil Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Hiç bir sevap mutlu etmedi beni, seninle girdiğim günahlar kadar !

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi? bir sen daha bulmaya bitanesi

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Allah’ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Hiç bir sevap mutlu etmedi beni, seninle girdiğim günahlar kadar...

Kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek, sevilmek, beklemek sen bunların ikisini kopardın bana kalan beklemek…

Yağmurun toprağa kavuşması gibi… Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım…

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Ne zaman çalınsa kalbimderler ki bir arkadaşa bakıpta çıkacaktık

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin
    Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım…

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek

2. Murat

Murat Yönetici

Oysa ben seni 2013 den ileriye doğru sevmeye yemin etmiştim..

3. a

asiye Yeni Üye

Kimi sevgiler sadece sözlerle sınırlı ne yazıkki insanlar bence sevgilerini yaşayışlarına yansıtmalı birbirini kırmamalı bazen ne kadar bencil olabiliyoruz ne yazıkki

4. E

Elif Dilara Yeni Üye

Şimdilerde kimse bilmiyorki sevdiğinin değerini bi bakıyorsunuz insanlar birbirlerini paçavraya çeviriyor ne acı bir durum

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş