2012 Yılında Askeri lise taban puanları ne olacak?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında seqer_ tarafından paylaşıldı.

1. s

seqer_ Yeni Üye

2012 Yılında Askeri lise taban puanları kaç olacak, Veya 2011-2012 yılı askeri lise taban puanları kaçtır? bilgi verirmisiniz.

2. i

irem Yeni Üye

Askeri liseler çocuktan çok ailelerin hayalleri içerisinde

3. Z

Ziyaretci Misafir

lise puanı taban olarak kaç puan olduğunu weya ortalama ile mi aldıklarını söylermisiniz

4. Z

Ziyaretci Misafir

2012 yılı taban puanlarını bu sene girenler belirleyecek en yüksek alandan en küçüğe doğru sıralanıp kontenjanlar dolacak geçen seneki puanlar fikir verebilir aynı puana siz aynı yere yerleşemiyebilirsiniz bu benim kanaatim siz gine başkalarına sorun

5. r

recep mak Misafir

arkadaşlar als puanı kaç yaaa?

6. p

pepe Yeni Üye

Askeri liselerin puanları çok yüksek genelde sayısal bilgi gerektiriyor

7. M

Misafir Misafir

askeri lise taban ve tavan puanları nelerdir?:confused:

8. M

Misafir Misafir

keşke girebilsem

9. B

BANDOCU19 Misafir

Askeri Lise Puanları, Askeri Lise Taban Puanı, 2011-2012 Askeri lise puanları Kaç, askeri liseler puanlarıArkadaşlar askeri taban puanı ile ilgili arkadaşlarımızın görüşlerini alıyoruz sizde cevap yazarak düşünceleriniz paylaşın. Bir arkadaşımızın tavsiyesi şöyle;Arkadaşlar içinizi rahat tutun 6,7,8. sınıftaki aldıgınız yıl sonu notlarınızın ortalaması ile giriyorsunuz. Bununda 75 olması lazım en az.
    Daha sonra A.L. de A.L.S. sınavına gireceksiniz.Bunda 45 sözel 55 sayısal bulunmaktadır.Buradaki sınavda iyi bir puan almalısınız.BandaATS.68 kara kuvvetleri 75 hava kuvvetleri 84 deniz kvvetlri ise 87 puan . Kazandıgınızda mülakatlara gireceksiniz burada zorlanabilirsiniz ama hep rahat olun çalışmaya şimdiden başlayın.Fiziksel güç fazlasıyla kullanılacak mülakatlarda.Yani 1dk da 50 den fazla mekik vb. iki atlayış olmak üzere oldugun yerden gerilme olmadan 1,60 metre atlamalısın.Bunun gibi daha bir çok şey var.
    Siz çalışmalarınızı aksatmayın.SBS ile hiç bir ilişkisi yoktur…

10. p

pepe Yeni Üye

Askeri liselerde taban puanlar hep yüksek oluyor

11. M

Misafir Misafir

kim 1. 60 sm den atlıyor benim en büyük hayalim bu liseyi kazanmak ama bu yüksekliği atlayamam bu yüksekliği atlayabilen varmı:p

12. a

als Misafir

yha tam olarak als puanı kaç 350 400 500 mü yani kaç tam olarak onu öğrenmek istiyoruzzz

13. M

Misafir Misafir

14. M

Misafir Misafir

400 alaaaaaaaaaaaaaa

15. M

Misafir Misafir

askeri liseler sbs puanına göre almamaktadır.Askeri Lise başvurularınızı yapıp sınava gireceksiniz.Belli bir netin üstünde aldıktan sonra sırayla mülakata tabi tutulacaksınız

16. M

Misafir Misafir

als sınavı ne zaman

17. n

no name Misafir

kardeşler sınava 3 günvar bu gün 4,5,2012
    hiç üzülmeyin askeri sınavlar sizin sandığınız gibi zor değil
    ben üzülmüyorum girecegim ve kazanacağım diyen kazanır

18. M

Misafir Misafir

Hava 77 net yetermİ

19. M

Misafir Misafir

sorular 6 . 7 .8 çıkıyor oks formatında.

20. M

Misafir Misafir

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş