2012 Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu

Konu, 'Her Telden' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

2012 Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu

Survivor Başvuru Formu Online Başvuru ,

Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu için TIKLAYIN
  2. Survivor Miniklere katılmak istiyoruz:)
  3. aile

aile Misafir

ben 10 yaşında kız çocuğum acun abi yarışmaya katılmak istiyorum
    BUNU DİKKATE ALIN!!!!!! sizin azınızı kırarımmm acuunnn dikkatli olll
  4. berkay

berkay Misafir

acun abi ben 10 yaşında erkek çocuğum yarışmaya katılmak istiyorum lütfen katılıyım ;) katılmak istemiyorum yarışmanız iğreç
    bebekk yarışı
  5. yunus emre

yunus emre Misafir

:cool:acun abi beni soyvarvıra katarmısın her gün soyvarvıra çalışıyorum ben 10 yaşımdayım adım yunus emre varoroğlu her gün bilgisayarn başında bekliyorum:
  6. acun abi ben 6 yaşındayım survivore katıılmak istiyorum . beni bu yarışmaya alırmısın :confused: :)
  7. Misafir

Misafir Misafir

acun bey ben 16 yaşındayım 18 yaş altı yarışma yapmanı istiyoruz başkalarınında istediğinden eminim. böyle bi projeye başlamanız süper olur . 18 yaş altı survıvor :)
  8. Misafir

Misafir Misafir

acun abi ben rumeysa bende yarışmaya katılimm lütfen beni de katt :D :)
  9. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

SLM acum abi ben siirten muhammet nas 14 yaşındayım soyvarvıra katılmak çook istiyorum her bölümünü izliyom ne olur acum abi ne olur abi ben siirten başka biryere gitmemişim acum abi benide soyvarvıra çağır cevabını bekliyom abi vicudumda esnek yarışmaları kesin kazanırım alahına kuran senin acumabi enide çağır bende siirte meşur olayım abi cevabını kesin bekliyom
    ad:muhammet nas
    mahalem sakarya mahalesi
  10. Misafir

Misafir Misafir

acun abi ben rumeysa lütfen yarışmaya katılim 11 yaşındayım lütfen benide kat :)))))))
  11. zeynep kasım

zeynep kasım Misafir

ACUN ABİ lütfen beni survivor minik kahramanlara alırmısınız:confused: çok istiyorum ben 10 yaşındayım .:confused::rolleyes:
  12. Sakin gençler hepinize açık kapımız ..
  13. tahsin mert

tahsin mert Misafir

acun abı ben 12 yasındayım katıla bılırmıyım:confused::confused:
  14. nisa aydemir

nisa aydemir Misafir

acun abi ben 11 yaşındayım urvayvır minik kahramanlara katılmak istiyorum nolur benide seçin nolur

ADI=Berkecan
    SOYADI=Sarman
    YAŞI=11
    TEL=05314971877
  15. Misafir

Misafir Misafir

Acun abi katıla bilir miyim ??? 9 yaşındayım boyum1.37 lütfen kaç saattir uğraşıyom bilgisayarda form hiç yoktu lütfen benide al lütfen !!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:lütfennnnnnnnnnn.
  16. Misafir

Misafir Misafir

ACUN ABİ BEN 11yaşındayım survıvor minik kahramanlara katılmak istıyorum nolur bana bi cevap yazın
  17. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

acun abi bende katılmakn istiyorum. 9 yasindayım.
  18. annem

annem Misafir

:confused: acun abi ben 10 yaşındayım yarışmaya katılmak istiyorum :rolleyes:
  19. Misafir

Misafir Misafir

acun abi ben 10 yaşındayım yarışmaya katılmak istiyorum acun abi ben de çok uraştım boyum1.31 :):)
  20. Misafir

Misafir Misafir

acun abİ katilmak İstİyoum 10 yaŞindayimm
    :d:d:d:d:d

Sayfayı Paylaş