2012 Model Şahin Fiyatı ve Resimleri

Konu, 'Motorlu Araçlar' kısmında nisa tarafından paylaşıldı.

1. n

nisa Yeni Üye

Tofaş 2001 yılından sonra araç üretimini durdurmuştu.Fakat lisansı alan holland-car firması şahinin ismini docc olarak değişip üretti.1,6 motora sahip olan yeni 2011 model şahin,1100 kg ağırlığında üretilmiş.

0-100 km 13.1 saniyede tamamlayan 2011 model şahin,max. 170 km hıza ulaşıyor.Diğer özellikleri ise 2001 model şahin ile standart düzeyde yer alıyor.2011 model şahinin Türkiye’ye satışı maalesef olmayacak.

2. A

Abdullah Yeni Üye

Şahin arabaları çok kullanışlı ve spor araba...

3. Murat

Murat Yönetici

2012 Model Şahin Resimlerini eklerseniz bunun hakkında daha net fikirler belirtebiliriz.

4. Z

Ziyaretci Misafir

Dayi biz onun kapagini taslar maximum 170 i ezer 200 220 le radara gireriz rahat olun sz yeterki su araci turkiyeye gonderin yada burda uretin :) ((İst. Yenİsahra'li))

5. b

berkant Misafir

tofaştan güzel araç görmedim hayatımda kankalarım sagolsun biz de şahinci olduk şahinci olmak suç deil yaşam tarzıdır. şahinci olmak herkeze nasip olmz bu araçlar türkiyeye gelmese de 9o model 4 ileri sahinle yan yan geçerim onları izmir tofaş prof dizayn sağolsun:):)

6. y

yeşil Yeni Üye

Şahinler eskilerin BMW si diyorum hep ben bir zamanlar onlardan başka araç görmek çok zordu

7. M

Muhibbi Yeni Üye

Şahin türklerin gözdesi :)

8. M

Misafir Misafir

Tofas kadar guzel araba yok dogru amad ogru yorumlar yazın şahinime

9. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Şahinler hala üretiliyor mu ya çok şaşırdım

10. Şaban

Şaban Yeni Üye

Şahın arabaları çok kullanışlı.Dağ taş dınlemıyor her yere çıkıyor