2012 Model Chevrolet Camaro Fiyatı Ne Kadar?

Konu, 'Motorlu Araçlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

2012 model Chevrolet fiyatı ne kadar
    Amerikan Chevrolet Fiyatı 2012
    2012 Chevrolet Türkiye Fiyatı

2012 Model Camaro fiyatı biraz Türkiye standartlarına göre pahalı ancak araç harika verdiniz paraya değecek bir güzellikte. Camaronun resimlerine baktığınızda aracın ne kadar göz alıcı olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Bu yıl 100'üncü kuruluş yıldönümünü kutlayan Amerikan Chevrolet'in 4 yeni modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.efsanevi Camaro, elektrikli Volt, yeni Cruze Hatchback ve 1.3 dizel motorlu yeni Aveo 15 Ekim'de Türkiye'de satışa sunulacak peki kaç TL 'den..=)

110 bin dolar fiyatla 15 Ekim'de Türkiye'de satışa sunulacak araç için şimdiden 15 kişi kaparo vermiş durumda. Hem Coupe hem de Cabriolet versiyonları Türkiye'de satılacak aracın yıllık satış hedefi ise en az 100 adet. Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca, bugüne kadar bu aracı Türkiye'de satışa sunmamalarının sebebini ise 'Avrupa Tip Onayı'na bağlıyor. Atmaca, "Chevrolet artık küresel bir marka olmak istiyor. Bu yüzden Amerika'daki tüm modellerini Avrupa ve Türkiye'de de satacak. Bu doğrultuda Camaro'nun 6.2 litrelik versiyonuna Avrupa tip onayı alındı" dedi.
  2. Ateş parçası gibi duruyor. çok iyi bir araba
  3. Chevroletin eski modelleri çok baba duruyordu kocaman cüssesiyle yolları kaplıyorlardı :)
  4. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

deniz burabayı sabırsızlıkla bekliyom bana bi adres seni alamaya gelirim canım olurmu
  5. Süper ötesi bir araba benim olsun isterim
  6. coşkun

coşkun Misafir

böyle arabam olsun her sabah yikarim bunu be
  7. anıl

anıl Misafir

harika bir araba adını biliyorum chevrolet camaro trasfomeste bumnblebee arabası

8. Misafir

Misafir Misafir

bunu alacak param olsa hiç durmam:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
  9. Misafir

Misafir Misafir

türkiyede abd fiyatına göre 3 katı daha pahalı olması da çok komik gerçekten 33.000 $ normalde fiyatı
  10. çok kaba görünüyor ben ğek beğenmedim bu modeli
  11. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşım araba güzelde onu alana kadar bi ev al kendine;)
  12. Misafir

Misafir Misafir

İstiyorum seni fırtına.
  13. Misafir

Misafir Misafir

daha pahalı tabi bizdeki vergileri düşünecek olursak zaten.. burda bi araba holding sahibininse orda tüccarın olabiliyor örneğin gürcistanda land cruiser 60.000 tl iken bizde şuan 200 milyar..:D

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. chevrolet camaro sıfır fiyatı

,
  2. chevrolet camaro 2012 fiyatı

,
  3. camaro kaç tl

,
  4. chevrolet camaro fiyatları,
  5. chevrolet camaro turkiye,
  6. camaro fiyat,
  7. savrelo camaronun sifir fiyati,