2012-2013 Türkiye Kupası Kura Sonuçları

Konu, 'Spor' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

  1. a

    abrek Yeni Üye

    2012-2013 Türkiye Kupası Kura Çekiliş Sonuçları
    2012-2013 Türkiye Kupası Fikstürü

    Türkiye Kupası'nda kuralar çekildi

    Bu sezon Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor sloganıyla oynanacak Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki merkezinde çekildi.

    Kura çekimi sona erdi. Eşleşmeler şöyle

    1. Grup eşleşmeleri
    Maltepespor - Silivrispor
    Beylerbeyispor - Edirnespor Gençlik
    İstanbulspor - Karagümrükspor
    Anadolu Üsküdar 1908 - Ümraniyespor
    Çerkezköyspor - Sancaktepe Belediyespor

    2. Grup eşleşmeleri
    Gebzespor - Gölcükspor
    Darıca Gençlerbirliği - Derince Belediyespor
    Kocaelispor - Beyköy Belediyespor

    3. Grup eşleşmeleri
    Altınova Belediyespor - Dardanelspor
    Kütahyaspor - Bursa Nilüferspor
    Oyak Renault - Orhangazispor

    4. Grup eşleşmeleri
    Altınordu - Menemen Belediyespor
    Aydınspor 1923 - Bergama Belediyespor

    5. Grup eşleşmeleri
    Bucak Bld. Oğuzhanspor - Tekirova Belediyespor
    Manavgat Evrenseki - Muğlaspor

    6. Grup eşleşmeleri
    Sandıklıspor - Emrespor
    Uşak Belediyespor - Afyonkarahisarspor

    7. Grup eşleşmeleri
    Hacettepespor - Keçiörengücü
    Çorum Belediyespor - Yeni Amasyaspor
    Çorumspor - Ankara Demirspor

    8. Grup eşleşmeleri
    Kastamonuspor - Ayancıkspor
    Kilimli Belediyespor - Bartınspor

    9. Grup eşleşmeleri
    Kırşehir Köy Hizmetlerispor - Yimpaş Yozgatspor
    Kayseri Şekerspor - MKE Kırıkkalespor

    10. Grup eşleşmeleri
    Karaman Belediyespor - Nevşehirspor Gençlik
    Niğde Belediyespor - 68 Yeni Aksarayspor

    11. Grup eşleşmeleri
    Arhavispor - Trabzon Kanuni FK
    Arsinspor - Pazarspor

    12. Grup eşleşmeleri
    Erzincanspor - Dersimspor
    Erzincan Refahiyespor - 4 Eylül Belediyespor

    13. Grup eşleşmeleri
    İskenderunspor 1967 - Adıyamanspor
    Kahramanmaraş Bld. Spor - Kırıkhanspor
    Kadirlispor - Kilis Belediyespor

    14. Grup eşleşmeleri
    Ardahanspor - Patnos Gençlik Spor
    Karsspor - Iğdır Üniversite Spor

    15. Grup eşleşmeleri
    Diyarbakır BŞB Spor - Elazığspor Bld. Spor
    Belediye Bingölspor - Diyarbakırspor

    16. Grup eşleşmeleri
    Belediye Vanspor - Tatvan Gençlerbirliğispor
    Siirtspor - Muş Ovasıspor

    17. Grup eşleşmeleri
    Cizre Basraspor - Mardinspor
    Batman Petrolspor - Hakkari Zapspor

    18. Grup eşleşmeleri
    Erzurum BŞB. Spor - Beşikdüzüspor
    Gümüşhanespor - Bayburt Özel İdare Gençspor
     
  2. Murat

    Murat Yönetici

    Kura çekimi sonucunda gruplardaki eşleşmeler şöyle oldu:
    1. Grup:
    Maltepespor-Silivrispor
    Beylerbeyi-Edirnespor
    İstanbulspor-Fatih Karagümrük
    Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Ümraniyespor
    Çerkezköyspor-Sancaktepe Belediyespor
    2. Grup:
    Darıca Gençlerbirliği-Derince Belediyespor
    Kocaelispor-Beyköy Belediyespor
    Gebzespor-Gölcükspor
    3. Grup:
    Altınova Belediyespor-Dardanelspor
    Kütahyaspor-Bursa Nilüferspor
    OYAK Renault-Orhangazispor
    4. Grup:
    Altınordu-Menemen Belediyespor
    Aydınspor 1923-Bergama Belediyespor
    [B]5. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Bucak Belediyesi Oğuzhanspor-Tekirova Belediyespor
    [FONT=Arial]Manavgat Evrensekispor-Muğlaspor
    [FONT=Arial][B]6. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Sandıklı[COLOR=#002583]spor-Emrespor
    [FONT=Arial]Uşak Belediyespor-Afyonkarahisarspor
    [FONT=Arial][B]7. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Hacettepe-Keçiörengücü
    [FONT=Arial]Çorum Belediyespor-Yeni Amasyaspor
    [FONT=Arial]Çorumspor-Ankara Demirspor
    [FONT=Arial][B]8. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Kastamonuspor-Ayancıkspor
    [FONT=Arial]Kilimli Belediyespor-Bartınspor
    [FONT=Arial][B]9. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Kırşehir Köy [B]Hizmetlerispor[/B]-Yozgatspor
    [FONT=Arial]Kayseri Şekerspor-MKE Kırıkkalespor
    [FONT=Arial][B]10. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Karaman Belediyespor-Nevşehirspor
    [FONT=Arial]Niğde Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor
    [FONT=Arial][B]11. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Arhavispor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü
    [FONT=Arial]Arsinspor-Pazarspor
    [FONT=Arial][B]12. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Erzincanspor-Dersimspor
    [FONT=Arial]Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor
    [FONT=Arial][B]13. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]İskenderunspor 1967-Adıyamanspor
    [FONT=Arial]Kahramanmaraş Belediyespor-Kırıkhanspor
    [FONT=Arial]Kadirlispor-Kilis Belediyespor
    [FONT=Arial][B]14. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Ardahanspor-Patnos Gençlikspor
    [FONT=Arial]Karsspor-Iğdır Üniversitesi
    [FONT=Arial][B]15. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor
    [FONT=Arial]Belediye Bingölspor-Diyarbakırspor
    [FONT=Arial][B]16. Grup[/B]:
    [FONT=Arial]Belediye Vanspor-Tatvan Gençlerbirliği
    [FONT=Arial]Siirtspor-Muş Ovasıspor
    [FONT=Arial][B]17. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Cizre Basraspor-Mardinspor
    [FONT=Arial]Batman Petrolspor-Hakkari Zapspor
    [FONT=Arial][B]18. Grup:[/B]
    [FONT=Arial]Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Beşikdüzüspor
    [FONT=Arial]Gümüşhanespor-Bayburt Özel İdare[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş