2012-2013 Beşiktaş Teknik Direktörü

Konu, 'Spor' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. abrek

abrek Yeni Üye

2012-2013 Sezonunda Beşiktaş Teknik Direktörü
    Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü bugün belli oluyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Mustafa Denizli ile her konuda anlaşıldığı bilgisine ulaşıldı. Beşiktaş Kulübünden bugün içerisinde konu ile ilgili açıklama yapılacağı öğrenildi.

sabah

2. Murat

Murat Yönetici

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli ortalığı karıştırdı. Başkan Fikret Orman'ın 4 saat görüşüp anlaşma sağladığı Denizli, yönetim içinde 'istenmeyen adam' ilan edildi. Siyah - Beyazlı 5 yönetici, Mustafa Denizli göreve gelirse istifa edebileceklerini dile getirdi. Başkan Orman, yönetim kurulu toplantısında, "Denizli için çok değerli, kıramayacağım insanlar araya girdi. Beşiktaş'a daha önce kupa zaferleri yaşatmış bir hoca. Teklifimize olumlu baktı. Ben de onu takımın başına getirmek istiyorum" dedi. Ancak 5 yöneticinin rest çekmesiyle Orman da geri adım attı. Beşiktaş yönetimindeki karışıklığın sürdüğü ve birkaç gün içerisinde arka arkaya istifalar yaşanabileceği öğrenildi.

3. cd_okyanus

cd_okyanus Yeni Üye

Beşiktaş'ta teknik direktör konusu yine çözüme kavuşamazken adaylardan Samet Aybaba net konuştu. Kartalhaber'e özel açıklamalardan bulunan Aybaba, "Ben Beşiktaş'ın çocuğuyum. Ne zaman istenirse göreve gelirim. Para pul istemiyorum. Tek amacım Beşiktaş'ı başarılara taşımak. Son dönemde yaşananlar Beşiktaş'a yakışmıyor. Bana yetki verilirse el birliğiyle Beşiktaş'ı ayağa kaldırırız. Yönetim kurulu üyeleriyle daha önce görüştüm. Onlardan haber bekliyorum" dedi.

Sayfayı Paylaş