2011 Hava Harp Okulu Öğrenci Alımları

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında elmas tarafından paylaşıldı.

1. e

elmas Yeni Üye

2011 Yılı Hava Harp Okulu Öğrenci Alımları ile ilgili başvurular.
    Hava Harp Okulu için gereken belgeler nelerdir

Hava Harp Okulu için gereken belgeler
    2011 Hava Harp Okulu Öğrenci Alımları 15 temmuzda başladı.
    Hava Harp Okuluna gelirken getirmeniz gereken evraklar için ;Tıklayınız

2. A

Abdullah Yeni Üye

[TABLE]
    [TR]
    [TD]avacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü (HUTEN)'ne Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına sivil öğrenci alınacaktır. İlan metni için tıklayınız.
    Sivil öğrenci başvuruları 15 Temmuz 2011 tarihine kadar uzatılmıştır.
    Sivil öğrenci mülakatları 05 Ağustos 2011 tarihinde yapılacaktır.[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]RAST 2011 KONFERANSI
    RAST 2011 Konferansı 09-11 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılmıştır.Konferans resimlerine ulaşmak için tıklayınız.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Öğretim Üyesi İhtiyacı
    2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı BirinciYarıyılında 4566 Sayılı Harp Okulları Kanununun ilgili maddeleri çerçevesinde Hava Harp Okulu Endüstri Mühendisliği Bölümünde Toplam Kalite Yönetimi,İstatistik-Olasılık,İş Etüdü ve Ergonomi derslerini;Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümünde Malzeme dersini vermek üzere ders ücretli öğretim üyesi görevlendirilecektir.Adayların özgeçmişlerini en geç 25 Temmuz 2011 tarihine kadar muhbol@hho.edu.tr adresine göndermeleri rica olunur.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]İngilizce Öğretmeni İhtiyacı
    2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Yarıyılında 4566 Sayılı Harp Okulları Kanununun ilgili maddeleri çerçevesinde Hava Harp Okulu'nda İngilizce dersi vermek üzere ders ücretli öğretim elemanı görevlendirilecektir. Adayların özgeçmişlerini en geç 25 Temmuz 2011 tarihine kadaryabdil@hho.edu.tr adresine göndermeleri rica olunur.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]FFD 2011 (Future Flight Design) yarışması 12-14 Mayıs 2011 tarihlerinde, Hezarfen Hava Alanı yerleşkesinde, 8 ülkeden 27 takımın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yarışma ile ilgili sonuçlara ulaşmak için buraya, fotoğraflara ulaşmak için buraya tıklayınız.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD] Bilim Şenliği 2011:HHO 6'ncı Bilim Şenliği 09-11 Mayıs 2011 tarihleri arasında icra edilmiştir. Etkinliğe ait fotoğrafları görmek için tıklayınız.

Bilim Şenliği 2011 Projeleri Tanıtım Kitabına ulaşmak için tıklayınız.[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

3. z

zanevya Yeni Üye

Hava harp okulu öğrenci alımı 2011 yılı için yeterli düzeydeyim.

4. Şaban

Şaban Yeni Üye

2011 Hava Harp Okulu Öğrenci Alımları 15 temmuzda başladı.
    Hava Harp Okuluna gelirken getirmeniz gereken evraklar için ;Tıklayınız

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş