2011 Babalar Günü Ne Zaman?

Konu, 'Önemli Günler' kısmında dilek tarafından paylaşıldı.

1. d

dilek Yeni Üye

2011 babalar günü ne zaman? Baba'larımıza ne gibi hediyeler alabiliriz? Babaya verilecek en güzel hediye nedir.

Bu Yıl Babalar günü 19 haziranda kutlanacak babalar günü ile ilgili forumumuzda daha önce yazılan bir çok güzel başlığı aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Babalar günü Ne zaman 2011
    Babalar Günü Kutlama Kartları
    Babalar Günü Hediyeleri
    Babalar Günü Mesajları
    Babalar günü şiirleri
    Babalar günü ile ilgili sözler
    Babalar günü ile ilgili yazılar

2. Murat

Murat Yönetici

19 Haziran Pazar günü Babalarımızı hatırlayalım ve onlara en güzel sevgi sözcüklerini ve davranışlarımızı sunalım.

3. z

zanevya Yeni Üye

Babama ne hediye almalıyım sizce? Tabi hediye fikiri çok olabilir hem ekonomik hem degerli olmalı.

4. f

fatma Yeni Üye

Limongo markofoni yada gittigidiyor gibi sitelerden indirim ürünlerini takip ederek güzel bir tatil armagan edebilirsiniz. Bende Babama klasik gömlek alacam.

5. n

nilüfer Yeni Üye

En güzel hediye Babanızı en mutlu edecek olandır.. Kilişemi oldu sanmıyorum. Burada Babanızı ne kadar yakından tanıdıgınızı anlayacaksınız. Onu en çok mutlu eden şey en çok özledigi istedigi şeydir.

6. a

ayşe Yeni Üye

2011 Babalar günü 19 Haziran Pazar günü kutlanacak. O zamana kadar bende babama eski çiftligimizdeki bahçeyi düzenleyecegim benim Babam bağ bahçe işlerini çok sever.

7. A

Abdullah Yeni Üye

en güzel sevgi sözcüklerini ve davranışlarımızı sunalım babalarımıza...

8. z

zanevya Yeni Üye

Babalar gününde hem Kayınbabama hem Öz Babama aynı hediyeleri almayı düşünüyorum.

9. s

sedacım Yeni Üye

İllaki para ile hediye almayada gerek yok. Babalar günü ile ilgili sözleri güzel bir slayt yada karta ekleyebilirsiniz.
    Yada Babalar günü ile ilgili yazılardan bir kaç tanesini seçip bir resmin üzerine ekleyip hediye edebilirsiniz. Sonuçta önemli olan sevmek ve sevgiyi belli etmek. Şimdiden Babalar gününüzü tebrik ederim.

10. f

fireangle Yeni Üye

2011 Babalar Günü tarihi, 19 Haziran 2011 tarihine denk gelmektedir. Yaşamvesaglik.com üyeleri olarak olarak Babalar Günü ile ilgili olarak birçok yazı hazırlanmış ve beğeninize sunulmuştur. 2011 Babalar Günü ile ilgili istekleriniz için yorum yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfa içeriğindeki yazılar her yıl sizin isteklerinize göre yeniden şekillendirilecektir. Bu nedenle yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Yasamvesaglik.com olarak bütün babaların Babalar Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Saygılarımızla.

Babalar Günü İle İlgili Diğer Yazılarımız:

Babalar Günü Ne Zaman?
    Babalar Günü Tarihi
    Babalar Günü Şiirleri
    Babalar Günü Mesajları
    Babalar Günü Hediyesi
    Babalar Günü Sözleri
    Keşke Babacığım
    Babalar Günü Kartları
    Babalar Günü İle İlgili Hikayeler
    Babalar Günümüz Kutlu! Olsun
    Babalar Gününüz Kutlu Olsun
    2011 Babalar Günü

11. s

saliormoon Yeni Üye

Pazar günü babalar günü bakalım ne kadar hediye alacak babam :)

12. M

Misafir Misafir

babalar gununu kutluyorum

13. i

irem Yeni Üye

Daha şimdiden babalar gününün sıkıntısını yaşamaya başladım hediye almak çok güzel ama ne alacagına karar vermek gerçektende zor

14. Z

Ziyaretci Misafir

babalar günü ne zaman kimler biliyo tam tarihini

15. s

sabunkopugu Yeni Üye

2012 Babalar Günü 17 Haziran'a geliyor yanlış bilmiyorsam

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş