2011-2012 Yeni Çıkan PC Oyunları ve Tanıtımları

Konu, 'Bilgisayar Oyunları' kısmında Abdullah tarafından paylaşıldı.

1. A

Abdullah Yeni Üye

Yeni çıkan PC Oyunları 2011
    Yeni PC Oyunları 2012
    2011 Yeni PC Oyunları
    pc oyunları 2011
    pc oyunları 2012

2011 Yeni Çıkan PC Oyunları ve Tanıtımları

Crysis 2 Görsel anlamda PC'de zirve yapan ve donanım olanaklarını sonuna kadar zorlayan Crysis oyununun devamı Crysis 2'nin konsollarda nasıl bir performans göstereceği merakla beklenirken Xbox 360'da çıkan multiplayer demo, aklımızdaki soruları büyük ölçüde yanıtladı. En güçlü PC'leri bile zorlayan Crysis 2, konsolda nasıl gözüküyor?

2. i

irem Yeni Üye

2012 de yeni çıkan PC oyunları benim bile çok ilgimi çekiyor kaldıki çocukların ilgisini çekmesin

3. M

Misafir Misafir

Bu oyunlar ilgimi çekiyor çok güzeller..

4. M

Misafir Misafir

5. r

rodali Yeni Üye

2011-2012 de çıkacak olan yeni oyunlar oyuncuları tatmin edeceğe benziyor :) en çok ilgiyi ise pes ve fifa çekecek gibi gözüküyor ..

6. f

fifacı Misafir

Anlamadıgım bişey var """oyunlar ve tanıtımları"""" derken oyunlar nerde tanıtımlar nerede ?

7. Z

Ziyaretci Misafir

Bence bu tür oyunlar insanlar için zaman kaybı. Çocuklar oturup saatlerce bazen günlerce tek bir oyuna kilitleniyorlar ve sonuçta ellerine hiç birşey geçmiyor. Bence daha küçük ve kısa süren oyunlar oynamalılar böylece yeteneklerini geliştirebilirler. Strateji oyunları işletme oyunları falan bu konularda daha da etkili bence.

8. Z

Ziyaretci Misafir

8 gb ram 2 gb ekran kartı 6mb intel akıllı bellek 3.80 gHz işlemci hızı

NABERRRRR!!

9. Z

Ziyaretci Misafir

Ben daha zorlu oyunlar arıyorum

10. M

Misafir Misafir

2012 nin en iyi oyunu hangisi

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi