2011 - 2012 Ücretli Öğretmenlik Başvuru Tarihleri

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında gamzecik tarafından paylaşıldı.

1. gamzecik

gamzecik iyiki doğdum

2011 2012 Yılı ücretli öğretmenlik başvuru tarihleri ne zaman,
    Ücretli Öğretmenlik Başvuru işlemleri 2012
    ücretli öğretmenlik başvuruları 2011

2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Ücret karşılığı öğretmen görevlendirme başvuruları başladı..

İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEBSİS birimi tarafından yapılan düzenleme ile başvuru işlemleri artık internet üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.
    Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinin ana sayfasında bulunan başvuru ekranıyla, artık başvuru işlemlerinde günlerce sıra bekleme çilesi sona ermiş oldu.

Adaylar internet bağlantısının olduğu bir bilgisayarla, her yerden başvuru yapabilecekler. Ayrıca, yapılan bir yenilikle, başvuru sayfasının altında öğretmen adaylarının kafalarına takılan sorulara anında cevap alabilmeleri için, online iletişim ve destek sayfası da eklendi. Böylelikle adaylar, sorunları için anında muhatap bulabilecekler.

2011 - 2012 Ücretli Öğretmenlik Başvuru işlemleri 2-16 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapanların tümü 8 - 9 Eylül 2011 tarihleri arasında Merkez Atatürk Anadolu Lisesinde Hazırlık Semineri'ne alınacaklardır. Hazırlık seminerine katılmayan adaylara görev verilmeyeceği belirtildi.

Kaynak:memurlarsitesi

2. Murat

Murat Yönetici

2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Ücret karşılığı öğretmen görevlendirme başvurularının sonuçlarını bulabileceksiniz.

3. i

irem Yeni Üye

Ücretli öğretmenlik yani vekil öğretmenlik anlamınamı geliyor
    ayrıca ücretsiz ögretmenliktemi var?

4. M

Misafir Misafir

ayın 16sını gectık benartık basvuru yapamazmıyım haberım yoktu :((((( ne olur cevap verınnnn

5. n

nilüfer Yeni Üye

bu van mebin ücretli öğretmenlik başvurusu her ilin hatta her ilçenin degişiyor başvuru zamanı inşallah kaçırmamışsındır

6. M

Misafir Misafir

Van İlinin Başvuruları 30 Ağustos 2011 tarihine kadar uzatıldı. Başvuru yapabilirsin.

7. Z

Ziyaretci Misafir

başvurunun kabul edildigini ve hangi okulda başlayacagımızı hangi siteden ögreniyoz acaba ücretli ögretmenlige..

8. M

Misafir Misafir

bu şimdi 2012 için mi gecerli anlamadım birde iknci dönemın basvuraları ne zaman baslayacak

9. K

Kalecik Yeni Üye

Ücretli öğretmenlik deniyor ama bunun ücretsizidemi var

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş