17.03.2012 Survivor 1.Bölüm

Konu, 'Yarışma Programları' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

  1. Goksel

    Goksel Admin Yetkili Kişi

    17.03.2012 Survivor 1.Bölüm
    Survivor 1.Bölümü 17.03.2012
    Başarılı ve ilgi çekici yarışma Survivor 1. Bölümü ile 17 Mart Cumartesi sizleri ekranlara kitleyecek. Bir çok ünlü oyuncu hünerlerini gösterecek
    [​IMG]

    Acun Ilıcalının başarılı yarışması Survivor 17 Mart Cumartesi akşamı Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak Birbirinden güçlü adayların olduğu yarışmada heyacan dolu anlar sizleri bekliyor
     
  2. a

    aysima Yeni Üye

    Survivor yarışmasını sabırsızlıkla beklemekteyim
     
  3. b

    basket17 Yeni Üye

    Merakla beklenen 'Survivor' Yolculuğu Başladı.

    “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışması, 18 Mart’ta Show TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Ünlüler ekibinde yarışacak Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Almeda Abazi, Nihat Alptuğ Altınkaya, Doğuş, Merve Büyüksaraç ve Sibel Tüzün, dün sabah 06.30’da Atatürk Havaalanı’nda bir araya geldi. Yarışmacılar, önce Paris’e oradan da üç ay boyunca kalacakları Dominik’e uçtu. Mustafa Topaloğlu, ailesi ve arkadaşlarına tek tek sarıldı. Çocukları, ünlü türkücüden dönüşte deniz kabuğu getirmesini istedi. Sibel Tüzün, kızını evde bırakmanın hüznünü yaşadığını söyledi. Geçtiğimiz ay bir kız çocuğu sahibi olan Nihat Alptuğ Altınkaya da “Kızımın bir parçasını yanıma alarak adaya gidiyorum. Onun kokusuyla yolculuk edeceğim” dedi.

    Haber ile ilgili metin girin!.

    DOĞUŞ’A BİR KOVA YAPRAK SARMA

    Büyük macera öncesinde tüm yarışmacıların aklında yemek konusu vardı. Valiz tartısına çıkan Alp Kırşan, 76 kilo olduğunu belirterek “Zayıflayıp gelirim” dedi. Mustafa Topaloğlu da “Acıktığımda kurbağalarla konuşacağım” diye espri yaptı. Nihat Alptuğ Altınkaya, “Yemek konusu bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Avcı arkadaşlarımla konuştum, iklim şartları farklı olduğundan bir şey diyemediler” diye konuştu. Doğuş, ekipteki en şanslı isimdi. Hayranları, şarkıcı için havaalanına bir kova dolusu yaprak sarması getirdi. Doğuş, adada çok acıkırsa her şeyi yiyebileceğini söyledi. Almeda Abazi ise yemekle arasının zaten iyi olmadığını açıkladı: “Büyük konuşmak istemiyorum ama yemeksiz durabilirim.”

    Haber ile ilgili metin girin!.

    Almeda Abazi, “En çok akreplerden korkuyorum” dedi.

    Veda yemeği

    Mustafa Topaloğlu, adaya gitmeden önce yemek daveti verdi. Mekâna, üzerinde “Atımı sürdüm bayıra, gidiyorum Survivor’a” yazılı dev bir otobüsle gelen Topaloğlu, davul zurnalarla karşılandı.
     
  4. Murat

    Murat Yönetici

    Ünlülerin finale kalması tesadüfmü yoksa ünlüler dahamı atletik performans açısından.
     
  5. z

    zaza Yeni Üye

    Gerek programların çok izlenmesi gerekse ünlülerin hırsları nedeniyle bence kazanmaya yakın oluyorlar. Disiplinli olan kazanır.
     
  6. p

    pepe Yeni Üye

    Survivor'un 1. bölümünün yayınlanmasına çok az bir zaman kaldı
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş