15.10.2012 İphone 5 çıkış tarihi

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

İphone 5 15 Ekim çıkış tarihi,
    iphone5 15.10.2012 nerede satılacak
    iphone5 Türkiye satış yerleri

France Telecom'un basın mensuplarıyla konuşmayı seven CEO'su iPhone 5'in çıkış tarihini söyledi. BFM Business konferansında, konusu geçmese de iPhone 5 hakkında konuşan CEO Stephane Richard şu sözlerle iPhone 5'in çıkış tarihini müjdeledi; "Bana söylenenlere inanırsak, iPhone 5 15 Ekim'de piyasada olacak."

2. r

rodali Yeni Üye

samsung çatır çatır şahane modeller çıkartırken iphone 5 gerçekten şu an piyasada olan bütün telefonları insanlara unutturacak kadar özel bir cihaz olabilecek mi merak etmekteyim..

3. c

cayka Yeni Üye

Ekim ayını sabırsızlıkla bekliyorum, iphone5 ne kadardan satılacak umarım 3000 tl üzeri olmaz, 1500 2000 tl arası olsun çok satılır.

4. t

tazmanya Yeni Üye

Sanmıyorum Türkiye'de 1500 tl civarında satılmaz, 1100$ filan olsa amerikada 1750 oradaki fiyatı olursa bizim burada 2500 tl den aşagı bulamazsınız. Gerci 800 900$ arası satılacak diye duydum cok fazla fark koyyacaklar diye biliyorum. Şu 670$ amerikada iphone4 850$ iyi fiyat olacaktır ipohone5 için.

5. a

ahuu Yeni Üye

Apple’ın merakla beklenen yeni telefonunun çıkış tarihini France Telecom CEO’su Stephane Richard ağzından kaçırdı.

France Telecom'un basın mensuplarıyla konuşmayı seven CEO'su iPhone 5'in çıkış tarihini söyledi. BFM Business konferansında, konusu geçmese de iPhone 5 hakkında konuşan CEO Stephane Richard "Bana gelen bilgiler doğruysa, iPhone 5 15 Ekim'de piyasada olacak" dedi.

Konu hakkında daha fazla ipucu vermeyen Richard, bu bilgiyi tam olarak kimden aldığını da belirtmedi. Bazı yorumculara göre 15 Ekim tarihi, iPhone 5'in çıkış değil, kamuoyuna açıklanma tarihi de olabilir. Öyle bile olsa cihazın en geç Ekim'in son haftasonda ABD'de raflara çıkacağı düşünülebilir.

Halen satışta bulunan iPhone 4 de, duyurulduğu basın toplantısından çok kısa süre sonra piyasaya verilmiş, izleyen 1-2 ay içinde de aşamalı olarak Avrupa, Asya ve Orta Doğu pazarlarına çıkmıştı.

6. Murat

Murat Yönetici

iphone 4s den sonra bir süre daha iphone5 hayali kurmak gerekecek. The new ipadde olan hayal kırıklıgınıda göz önünde tutarsak 11. 12. ayda belki çıkabilir yeni model.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş