12.03.2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye Finali Kim Kazandı

Konu, 'Yarışma Programları' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

12.03.2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalini Kim Kazandı
    Yetenek Sizsiniz Türkiye Kim Birinci Oldu 12 Mart
    Yetenek Sizsiniz 12 Mart Kim Kazandı

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının büyük finali 12 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00'de ekranlarda olacak. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yer aldığı bu final bölümünde bizleri nasıl sürprizlerin beklediğini hep birlikte göreceğiz. Yarışmanın ardından kimin kazandığını bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

2. A

Aslı Yeni Üye

Halit İncedayı'nın Final Performansı çok iyi adam 10 numara iş yapıyor.

3. b

birtanem16 Yeni Üye

Bence Güney Cino'nun Final Performansı çok klas idi çocuklar çok zor işler yaptılar. Tugba ile berk Abdullah Taylan filandan birşey olmaz zor rakipler var. Tarçında eleneir kutayda. Kafkas kartallarıda birinci olamaz.

4. n

nehirim Yeni Üye

Benim favorim Ayhan ve Anıl çok güzel gösteri yaptılar rakipleri kim derseniz Pempe Panter dans gurubu degil tabikide :) onlar elenir. İlker ve Sedada güzel dans ediyorlar ancak Ayhan ve Anılı geçemez Ali Yeşilırmak ve Max tek rakibimiz bide Güney Cino da sürprüz bekliyorum açıckası. Halit İncedayı ne yapar bilemem ama güzel işler yaptıkları bir gerçek. Serdar Boğatekinde bir kız çıktı o kız yarışmayı değiştirebilir. Herkafadan bir ses birinci olacak kadar iyi değiller diyorum.

5. N

Nicole Yeni Üye

Tuğberk ve Alara'nın Final Performansını küçümsemeyin arkadaşlar Alara müthiş bir bayan kuleleri filan göz alıcı.

6. A

Aysehgyul Yeni Üye

Pempe Panter ilk beşe girsede kazanamaz. Kafkas Kartallarıda duygusal oylarla buraya kadar gelirde bundan sonra açıklanacak olanlar sanırım kazanacak.

7. _

_Caroline_ Yeni Üye

Kutay ve Tarçın benim içim büyük sürpriz oldu diyelim. Hayvan toplama bölme yaptı ya. Ali Yeşilatay ve max ile köpekleri egitenleri takdir ediyorlar demekki. Halit İncedayı çok iyi

8. o

ozlmsel Yeni Üye

Yetenek Sizsinizin birincisi belli oldu Ali Yeşilatay ve max bence.

9. A

Almira Yeni Üye

Finale kalan iki performans kafkas kartalları ve Ali Yeşilatay ve max

10. p

pelindilmen Yeni Üye

Bencede Ali Yeşilırmak ve Max bu yarışmayı kazanır.

11. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Aralarıda büyük fark var Ali Yeşilırmak ve Max bu yarışmayı kazanır üstünede Tarçınla Max evlenir :p

12. b

bluesim Yeni Üye

şok oldum Kafkas kartallarının yetenek adlendirilmesine. Bu bir oyun türü ve kültür o zaman mehteri de getirseydiniz. Max kazansın :)

13. t

tazmanya Yeni Üye

Max kazandı işte ben demedimmi size

14. p

pepe Yeni Üye

Çok başarılı yarışmacılar arasından seçim yapmak gerçekten zor olacak

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş