1 Ocak 2014 Milli Piyango Sorgulama Adresi

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

2014 Yılına zengin olarak girme hayalleri kuranlar 31 Aralık'ı 1 Ocak'a bağlayan gece belki de milyoner olarak sabaha uyanacaklar. 2014'de çok yoğun talep olan biletlerin satışında sona gelindiği bildirildi, bir çok insanın zengin olma hayali ile yeni yılı beklediği ve umutlu oldukları biliniyor, az buz değil tam 50 milyon büyük ikramiye ya size çıkarsa?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde ikinci büyük ikramiyenin değeri tam 5 milyon TL olacak. Ayrıca yılbaşı gecesi, 1 adet 3 milyon TL, 1 adet 2 milyon TL, 1 adet de 1 milyon TL lira verecek.31 Aralık 2013 Milli Piyango yılbaşı çekilişinin de talihliler hangi il ve insanlar olacak acaba..

2014 Yılı Milli piyango çekiliş sonuçlarına ulaşmak ve biletinizi sorgulamak için adresin yer aldığı linkle Tıklayınız.

Ekli Dosyalar:

2. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

gerçekten çok büyük rakam. allah sahibine uzun ömür versin : )

3. t

tnraksy Yeni Üye

50 Milyon bana çıkarsa söz veriyorum hemen 50 tane çocuk okutacağım ve 50 tane çocuğun geleceği için ev alacağım ve onları iş sahibi yapana kadar büyüteceğim.

4. N

Nida Yeni Üye

Bana çıkarsa yok bana çıkacak ve tek başıma çatır çatır yiyeceğim :))))))))))))

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş