06.02.2012 Kar tatili olan iller ve ilçeler

Konu, 'Liseler ve İlköğretim' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

1. d

dilek öğretmen Yeni Üye

Bugün Kar tatili olan iller ve ilçeler
    06.02.2012 Kar tatili olan iller ve ilçeler
    6-7 Şubat okullar tatilmi?

Öğrenciler bugün 2. dönem için okula başlayacak. Ancak bazı ilçelerde eğitime kar tatili arası verildi.İşte 6 şubat Okulları Tatil Edilen Yerler;
    Karamürsel'de meydana gelen heyelandan dolayı kırılan doğalgaz boruları kenti doğalgazsız bıraktı. Bundan dolayı ilçede okullar bugün tatil edildi. ( 6 Şubat 2012)
    Adıyaman: Adıyaman'ın Gerger ilçesinde okullar 3 gün (6-7 ve 8 Şubat ) tatil edildi. İlçe Kaymakamlığından yapılan açıklama şöyle; İlçemiz merkez ve bağlı köylerde bulunan tüm ilk ve orta öğretim okulları 06.02.2012 tarihi itibariyle 3 gün tatil edildi.

Son 10 gün içinde yağan yoğun kar yağışı nedeniyle, ilçe merkezi, köyler ve bağlı birimlerde bulunan ilk ve ortaöğretim okulları, ulaşımında meydana gelebilecek olumsuz etkiler göz önüne alınarak, tedbir amacıyla, Gerger İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı uyarınca 6 şubat 2012 Pazartesi gününden itibaren 3 günü tatil edildi.

Ağrı :Valilik tarafından yapılan açıklama şu şekilde: İl ve İlçe Merkezleri hariç Köylerimiz, Beldelerimiz, YİBO’lar ve Taşıma Merkezli İlköğretim okullarımız Pazartesi ve Salı (2 gün) yoğun kar yağışı ve aşırı soğuk nedeniyle tatil edilmiştir.

Yeni kar tatilleri olduğu takdirde sayfamız güncellenip kar tatili olan yerler eklenecektir.

2. a

aysima Yeni Üye

Kar tatili çok güzel oluyor ama herhalde Ankara'da artık kar tatili olmaz

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş