Öğretmenler GÜNÜ İçin Güzel Sözler Mesajlar

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Öğretmenler GÜNÜNE Özel Mesajlar ,
    Öğretmene yazılacak güzel tebrik mesajları ,
    Öğretmenler günü için özel sözler ,

Öğretmen bir mum misali yandıkça etrafını aydınlatan kişidir..

24 kasım öğretmeler günü sözleri mesajları

Ögretmen, Dogan Gunese Benzer. Etrafini Aydinlatarak Karanliklara Meydan Okur.

Bir Ulusun Cagdas Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Ogretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. ögretmenler Gunun Kutlu Olsun

Dünyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Ögretmen, Bir Bahcivandir. En Guzel Gulleri O Yetistirir. Hic Yorulmadan, Bikmadan, Usanmadan Bahcesindeki Gullere Su Verir Ve Onlarin Bakimini Titizlikle Yapar.

Ögretmenler, Altin Kanatli Kelebeklerdir. çiceklerin Arasindan Hic Yorulmadan, Devamli Ucarlar. çiceklerine Toz Kondurmamaya Calisirlar.

Ögretmen, Ogrencilerinin Uzerine Titreyendir. Gomlegimizin Dugmesi Acilinca Eliyle Kapatan, Alnimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayagimiza Tas Dokunsa Bizden Once Uzulendir.

Çocuklarımızn Yetismesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârligi Gösteren Sizlere Cok Borcluyuz. Öğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Siz Ogretmenler “sevgi Elcileri” Siniz. Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.

Siz Kara Goklerin Yildizlari, Isitin Yurdumuzu Sabaha Kadar! Ama Duse Kalka, Ama Yigit, Ama Umutlu… Alin Benim Gonlumden De O Kadar. Ve Onlar, Yildizlar Gibi Gozleri Isil Isil Yananlar! Oyuncak Icin Degil, Kagit Kalem, Kitap Icin Aglayanlar.
    Cahit Kulebi

Okulun Verecegi Ilim Ve Fen Sayesindedir Ki, Turk Milleti, Turk Sanati, Ekonomisi, Turk Siir Ve Edebiyati Butun Guzellikleri Ile Gelisir. Atatürk

Milletleri Kurtaranlar; Yalniz Ve Ancak Ogretmenlerdir. Ögretmenden, Egiticiden Yoksun Bir Millet; Henuz Millet Adini Almak Kabiliyetini Kazanmamistir. Atatürk

Ögretmen, Dogan Gunese Benzer. Etrafini Aydinlatarak Karanliklara Meydan Okur.

2. Esram

Esram Yeni Üye

Öğretmenlerimize ne kadar şiir yazsak azdır.

3. Fıstık

Fıstık Yeni Üye

Öğretmenler bize bildikleri her şeyi müfredat dahilinde öğretirler

4. Misafir

Misafir Misafir

Öğretmenim canım benimmmmmmmm

5. Muhibbi

Muhibbi Yeni Üye

çoğu ülkede 5 ekim tarihinde kutlanan gündür.kasım ayında sadece bizde, endonezya'da ve vietnam'da kutlanan gündür.

6. pok

pok Misafir

Öğretmenim canım benim canımmmmmmmm

7. Misafir

Misafir Misafir

öğretmenin canım benim seni kendimden çok seviyorum seni üzmememek istiyorum.derslerime çalışacağım arkadaşlarıma saygılı davranacağım ve seni çok seveceğim canım öğretmenim niyazi haraz

8. iremnur

iremnur Misafir

ben öğretmenime hediye aldım.. ve yanına da not olarak şunları yazdım...
    öğretmen öğrencilerinin üzerine titreyendir. diye başlayan bu güzel mi güzel sözü yazdım.....
    öğretmenimi çooooooooooooooooookkkkk ama çooooooooooooooookkkkkkkkkk seviyorum....

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. öğretmene yazılacak güzel sözler

,
  2. öğretmene verilen çiçege yazılabilecek sözler

,
  3. cicege yazilacak en guzel notlar