1. #1

  Yazar : Doktor Civanım çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Çocuklarda Bazı Harfleri Söyleyememe Sorunu

  _

  Çocuğum Bazı Harfleri Çıkartamıyor diye üzülmeyin bazı Anne ve Babalar Bazı Harfleri Söyleyemiyor Çocuğum diye sıkıntı içine girebiliyorlar.


  3-5 yaş ve daha yukarısı çocuklarının konuşmasında şiddetli hatalar varsa bu bebeksi konuşma değil artikülasyon problemidir.
  Artikülasyon probleminde sesler bazen bebek konuşması gibidir çünkü erken yaş çocukları da bazı sesleri, heceleri, sözcükleri sesletemezler bu nedenle dinleyici bebeksi konuşmayla artikülasyon bozukluğunu birbirine karıştırabilir.
  Çocuklar tarafından yapılan ses hataları kulağa sevimli gelebilir fakat bu hatalar ve bunların pekiştirilmesi çocuğun iletişim becerilerine zarar verebilir.
  alıntı

  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Çocuklarda Bazı Harfleri Söyleyememe Sorunu


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Çocuklarda Bazı Harfleri Söyleyememe Sorunu

bazı harfleri söyleyememe çocuklarda bazı harfleri söyleyememe harfleri soyleyememe harf söyleyememe problemi forum çocuklar da bazı harfleri söyle yememe çocuklarda bazı harfleri soyleyememe bazi harfleri söyleyememe ne denir çocuklarin bazi harfleri soyleyememesi harfleri söyleyememe cocugum 35 yasinda ama bazi harfleri cikartamiyor baş harfleri atatürk olan şiir cocuklarda bazi harfleri soyleyememe

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz