1. #1

  Yazar : asln8 çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Tweety Neleri Yapabilir Yetenekleri Nelerdir?

  Tweetynin yetenekleri nelerdir ? Tweety neler yapar. Kedidenmi kaça sadece?

  Tweety küçük sevimli sarı kahraman. Sürekli "Bir kedi gördüm sankiii" diyerek kötü kedi Sylvester'dan kaçar. Bütün kavgalardan galip çıkar. Kıvrak zekasıyla Sylvester'ı yenmeyi hep başarır. Eğer kendisi yapamıyorsa dostu köpekten yardım alır.
  Çok çalışkan ve zekidir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Güçlü ve kıvrak zekalıdır....


 3. #3

  Yazar : Misafir

  YHA HİÇ GÜZEL OLMAMIŞ ... TWEETY bir kuştur.sarı renklidir.çok sevimli,çok zeki ve çalışkandır.salıncakta sallanmayı çok sever.uçabilir ama yüzemez bir kedi gördüm sanki sözüyle ünlüdür. sahibi yaşlı bir ninedir. en büyük düşmanı sylvester adlı kedidir.en iyi arkadaşı köpektir.


 4. #4

  Yazar : Hoca çevrimdışı

  görüntüsünün tüm şirinliğine rağmen beyninde binbir plan dönen yaramaz ve de sevimsiz veletlere benzeyen çizgi film karakteri.


 5. #5

  Yazar : Misafir

  yyapamadıkları neler lütfen söyleyinnnnnnnn


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Tweety Neleri Yapabilir Yetenekleri Nelerdir?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Tweety Neleri Yapabilir Yetenekleri Nelerdir?

tweety nin yapabildikleri ve yapamadıkları tweety ne yapabilir tweety neler yapabilir tweety nin yapamadıkları tweety nin yapabildikleri tweety nin yapabildiği ve yapamadığı şeyler tweety ne yapamaz tweety neleri yapabilir tweety neleri yapamaz tweety ne yapar tweety yapabildikleri tweety neler yapar tweety nin yapabildiği şeyler tweety neleri yapabilir neleri yapamaz tweety nin özellikleri nelerdir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz