1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?  Facebook' ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?
  Facebook' ta Resim Kırpma Bileşeni Jcrop Nedir ?

  Facebook' ta Resim Kırpmak

  Facebook Resim Kırpma Bileşeni Jcrop

  Jcrop resim üzerinde kesme, kırpma, kopyalama gibi imaj üzerinden yapılabilecek bazı işlemleri gerçekleştirmek için arayüz oluşturabilen interaktif bir uygulamadır.
  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?

  Resimlerin belirli bölgelerini seçmeye yarayan Jcrop uygulaması Firefox v3+, Google Chrome v3+ ve Safari v4+ destekliyor. Herhangi bir eklenti gerekmeksizin kullanıcılara sunabileceğiniz ve js dosyasının 25kb. olduğu bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Eğer isterseniz çeşitli demolarının bulunduğu bu sayfayı inceleyebilir veya php ile yapılmış fotoğrafların belirli bir kısmını kesmeye yarayan demo uygulamayı ise buradan inceleyebilirsiniz.

  Jcrop ile her türlü resmin belirli bir bölümünü seçerek bu imaj üzerinden çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz bölgenin koordinatlarını (x1, x2, y1, y2, w,h) öğrenebilir, farklı bir bölgede sadece kestiğiniz kısmı normal veya yakınlaşmış olarak görebilir veya sadece seçili kısmı değişikliğe uğramaz halde gösterebilirsiniz.

  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?

  Tüm bu seçme işlemleri sonrasında resme farklı tooltip şeklinde notlar ekleyebilir, imajın seçili bölgesini daha yakından göstererek ürününüzün kalitesini gösterebilir veya imaj üzerinden kesme, kırma, efektler uygulama gibi farklı işlemleri farklı yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Jcrop üzerinde farklı renkler kullanarak web sitenize göre kişiselleştirebilirsiniz.
  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?
  alıntı

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Nida çevrimdışı

  facebookta fotoğraf kırpma çok basit vede keyifli


 3. #3

  Yazar : Ruhsar çevrimdışı

  Bir kez deneyin ne kadar basit olduğunu göreceksiniz

  Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

 4. #4

  Yazar : Muhibbi çevrimdışı

  facebook resmi yüklediğinizde otomatik olarak kendi soruyor


 5. #5

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Herhangi bir eklenti gerekmeksizin kullanıcılara sunabileceğiniz ve js dosyasının 25kb. olduğu bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz.


 6. #6

  Yazar : Misafir

  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ? resimin hepsiii kırpılmıorr yardm


 7. #7

  Yazar : Naime çevrimdışı

  Oldukça basit bir işlem ne varki onu yapmakta


 8. #8

  Yazar : Misafir

  dede

  yoo sormuyo artık


 9. #9

  Yazar : Misafir

  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?arkadaşlar hepsi kırpılmıyo bi yardım yaaa


 10. #10

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Kolayca yapılabilen bir uygulama yapmışlar, facebook sürekli kendini geliştirmekte.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Facebook ta Fotoğraf Kırpma Nasıl Yapılır ?

facede foto kırpma facebook fotoğraf kırpma facebook fotoğraf kırpma nasıl yapılır facebookta fotoğraf kırpma foto kırpma facede fotoğraf kırpma nasıl yapılır facebookta fotoğraf kırpma nasıl yapılır facebook foto kırpma facede fotoğraf kırpma facebookta resim kırpma facebook resim kırpma facebook resim kırpma nasıl facebook ta fotoğraf kırpma nasıl yapılır facede resim kırpma facebook ta fotoğraf kırpma

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz