Yazar : sare çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Proshow Producer Gold Standart'da Reklam yazısını (INtro) kaldırma

Aslında Bunu Program yardım istek bölümünde soran birisi için hazırlamıştım ama arkadaş illegal birşeyler de istediğinden konu kilitlendi. Anlaşılan Bunu Kaldırmayı bilmeyen baya birisi var herhalde çünkü Bakıyorum tek mesajlı birsürü kişi bana Özel mesaj (PM) yolluyor. google'da aratıp Aradıkları cevabı bulamayınca Direk buraya üye oluyorlar galiba sonra da özel mesajla uyarılıyorum. Bende Buraya Konuyu açayımda herkes faydalansın istedim. zaten altta Yazan Blogumda anlatmıştım. Buraya Aktarıyorum sadece. Sorularınız Varsa Program Hakkında Sorabilirsiniz.

Önce Proshow Producer yada Gold yada Standart Programını açın. Resim ve Videolarınızı ekledikten sonra kaydetme kısmına gelince kaydedeceğiniz seçeneği seçin

Proshow Producer Gold Standartda Reklam yazısını (INtro) kaldırma

ve shows kısmına tıklayın.

Include intro kısmındaki tik işaretini kaldırarak introsuz başlangıç yapabilirsiniz. Yada Select show kısmına tıklayarak

kendi istediğiniz video dosyasını veya proshow dosyasını ekleyerek videonuzu kaydedebilirsiniz

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Güzel programa benziyor. Videolardan reklam yazısını neden kaldırmak isteriz hmm arşivlemek için Proshow Producer Gold Standartda Reklam yazısını (INtro) kaldırma

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nursena çevrimdışı

Videoları temizlemeye yarayan iyi bir uygulama

Yazar : Misafir

reklam kaldırma hakkında

defalarca denedim olmuyo aktif değill

Yazar : Ziyaretci

Include Intro Show butonu

Include Intro Show butonu aktif degil bende onu nasıl aktif edebilirim ?

?

programın 5.0'da reklamın nasıl kaldırılacağınıda anlatrmısın?

ya bu show yazan yer nerde .s

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Profesyonel olanlar genelde bu programı kullanıyor

selam

slm proshow 5 için yazının nasıl kayboldugunu ögrendiysen banada söylermisin lütfen

ya nasıl kaldırıcaz bu reklam yazısını kalkmıyo

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 21 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.57 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

proshow gold reklam yazısını kaldırma proshow producer reklam yazısını kaldırma proshow gold made as an evaluation of proshow gold kaldırma proshow gold reklam kaldırma made as an evaluation of proshow gold yazısı nasıl kaldırılır proshow gold yazı kaldırma proshow gold reklam yazısını kaldırma resimli anlatım made as an evaluation of proshow gold yazısı nasıl silinir proshow gold ortadaki yazıyı kaldırma proshow gold ekrandaki yazıyı kaldırma proshow gold yazıyı kaldırma proshow gold yazısını kaldırma proshow gold da yazıyı kaldırmak proshow gold 50 reklam yazısını kaldırma proshow gold yazısını kaldırmak

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz