Yazar : Babet çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır

Örgüden Buzdolabı Süsleri Yapımı

Sevgili hanımlar Minik örgülerden oluşturacağınız örgü buzdolabı süsleri son yılların trendleri arasında yer alıyor. Piyasada bile satılmaya başlayan bu örgü süslerden sizlerde evde otururken kendinize ve sevdiklerinize buzdolabı süsleri örebilirsiniz.

Aşağıda sizlere Birbirinden güzel örnekler vereceğim beğendiğiniz örnekler arasında seçim yapmakta zorlanacağınıza garanti verebilirim.Eğer örnekler arasında kararsız kalıyorsanız bir kaç tane örüp buzdolabınızı süslemenizi öneririm Örgü Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır

Öncelikle sizlere aşağıda bir örnek vermek istiyorum kolayca yapabileceğiniz bir örnek bu.Örgü buzdolabı süsümüz tığ ile örülmüş olan bir örgü modeldir.Zincir üzerine dolu yapılarak işlenmiş olan ve arttırılarak yapılmış olan örgümüz gerçektekten hem şık hem güzel duran bir örgü modelidir.Bu örümüz hem kolay işlenip biten hemde şık duran bir örgü modelidir.

İşte Örgü Buzdolabı Süsleri

PAYLAŞ

Yazar : zeynep saltuk

mısırdan bendede var gııı ammaa velakin sıkıldım her buzdalabını baktıgımda gereksiz bir süs oldugunu fark ettim ve araştırdım.ve mıknatısalı buzdolabı saati aldım simdi hem saate bakıyorum hemde göz zevkime hitap ediyorum haaa bunu nirden aldın derseniz behasaat Örgü Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır)

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 15 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.73 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

örgü buzdolabı süsleri buzdolabı süsleri örgü buzdolabı süsü yapılışı buzdolabı süsü yapımı dolap süsleri örgü buzdolabı süsü örgü dolap süsleri buzdolabı süsü nasıl yapılır orgu buzdolabi susleri örgü buzdolabı süsleri yapılışı dolap süsü yapımı buzdolabı süsü örgü dolap süsü orgu buzdolabi susu örgüden buzdolabı süsleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz