1. #1

  Yazar : ecesu çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ankara Kurbanlık Satış Yerleri  Ankara'da kurbanlık nereden alınır,Ankara kurban satış noktaları,Ankara kurbanlık satış yerleri.
  Ankara'da en uygun büyük baş hangi hayvan pazarından alınır, Küçük başlarda Ankara'da hangi pazar ucuz?

  Ankara Kurbanlık Satış Yerleri
  Ankara 2011 Yılı Kurban satışlarında hangi bölgelerde kurbanlık satış çadırları kurulacak sitemizden takip edebilirsiniz. Ankara Büyük Şehir Belediyesi ve Tarım Bakanlığının öngördügü alanlarda sağlıklı kurbanlık satışları olacaktır.


  Ankara Kurbanlık Satış Yerleri

  Sizce Ankara'da en ekonomik kurbanlık nerede satılacak?

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Ankara’da irili ufaklı Kurban satış ve kesimi yapılmak üzere belirlenen yerler şunlar.

  ALTINDAĞ
  Kurban satış yerleri: Karapürçek Mahallesi 2. Cadde’de bulunan boş alan.
  Kesim yerleri: Aydınlıkevler semt pazarı, Ahiler Mahallesi İstinye Sokak-Göveren Sokak arası, İskitler semt pazarı, Evliya Çelebi Mahallesi Teviciye Sokak-Seçim Sokak arası, Hacı Bayram Veli semt pazarı, Yıldıztepe Mahallesi Hasköy Polis Karakolu arkası ve 179. sokak üzeri, Site-Yıldız semt pazarı, Ali Ersoy Mahallesi 61, 67, 38. ve 84. sokaklar arası, Karapürçek kurban kesim yeri.

  ÇANKAYA
  Satış yeri: Mühye Köyü
  Kesim yeri: 100. Yıl, Ayrancı ve Emek pazar yerleri.

  ETİMESGUT
  Satış yerleri: Elvanköy Ahielvan Caddesi üzeri,Elvankent-Elvanköy mezarlığı karşısı, 20. cadde üzeri, Eryaman Orhanbey Caddesi ısı merkezi karşısı.
  Kesim yerleri: Elvankent kapalı pazar yeri, Hikmet Özer caddesi tören alanı, Eryaman 1. etap kapalı pazar yeri, Güzelkent pazar yeri, Orhanbey caddesi ısı merkezi karşısı, Elvankent mezarlığı karşısı, 20. cadde üzeri (Çeşme yanı), Türk Kuşu-İstanbul yolu üzerindeki askeri müze yanı.

  GÖLBAŞI
  Satış ve kesim yeri: Cumhuriyet Caddesi üzerindeki kurban satış ve kesim yeri.

  KEÇİÖREN
  Satış yeri: Ovacık çevre yolu kenarı.
  Kesim yerleri: Keçiören Belediyesi’nin Ovacık’taki tesisleri.

  MAMAK
  Satış yerleri: NATO Yolu Kömür Deposu, Hüseyin Gazi Başak Mahallesi eski pazar yeri, Samsun yolu Yeşilöz İtfaiyesi arkası, Hıdırellez alanı.
  Kesim yerleri: Mamak Caddesi Mamak pazar yeri, Fahri Korutürk Mahallesi pazar yeri.

  SİNCAN
  Satış yerleri: Cimşit Köyü ve Törekent’teki kurban satış alanı.
  Kesim yerleri: Tandoğan Mahallesi pazar yeri, Hürriyet Caddesi üzerindeki pazaryeri, Yunus Emre pazar yeri, Fatih Tuğra pazarı, Fatih Gölet pazarı.

  YENİMAHALLE
  Satış yerleri: Batıkent ve Yakacık’taki kurban pazarları.
  Kesim yerleri: Batıkent ve Yakacık kurban satış yerlerinin yanı sıra Demet, Andaç ve Serhat pazar yerleri.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Ankara Kurbanlık Satış Yerleri

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Ankara Kurbanlık Satış Yerleri

kurbanlık nereden alınır ankarada kurban nereden alinir kurban nereden alınır ankara kurban pazarları nerde keçiören belediyesi kurbanlık satış yerleri ankara kurbanlıklar nerden alınır ankara da boş kalan kurban pazar yerleri buyuk baş kurbanlıksatış yerleri ankara kurbanlık nerden alınır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz