Yazar : berivann çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Bir ismin Ahmet efendim ilahisinin sözleri

Bir ismin Ahmed efendim ilahisi sözleri

Bir ismin Ahmed, Bir ismin Muhammed, Bir ismin Mustafa sen ne güzelsin ey övülmüş Peygamber. Peygamberimizin güzelliklerini anlatan bu güzel ilahiyi çocuklarımıza öğretmeyi unutmayalım.

Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş
    Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş
    İnsanlara Allahı tanıtmak için çalışmış
    İnsanları cennete götürmek için çalışmış
    Bir ismin Ahmet efendim
    Bir isminde Muhammed
    Sallallahu ala Muhammed
    Sallallahu aleyhi vesellem
    Onu seven çocukların, rüyasına gelirmiş
    Saçlarını okşayıp, yanaklarından öpermiş
    Bir ismin Ahmet efendim
    Bir isminde Muhammed
    Sallallahu ala Muhammed
    Sallallahu aleyhi vesellem

PAYLAŞ

Yazar : tnraksy çevrimdışı

Ne güzel isimlerin var senin, İnsanın içini ısıtıyor gözlerine nur veriyor. Güzel Muhammed.(S.a.v)

Yazar : leyla atila

ogrenci

Sanırım bu siteye kimse girmiyor insanlar internete girdiklerinde byle şeyler yerine facebook v.b.sitelere giriyorlar.Allah bu siteyi yapandan da yaptırandan da Allah razı olsun.

Yazar : leyla atila

h.z. muhammed s.a.v.

Bir ismin Ahmet efendim ilahisinin sözleriBir ismin Ahmet efendim ilahisinin sözlerisanırım bu siteye kimse girmiyor insanlar internete girdiklerinde boyle şeyler yerine facebook v.b.sitelere giriyorlar .Allah bu siteyi yapandan da yaptırandan da Allah razı olsun.gerçekten güzel bir site

Yazar : latiş

ademin cocuklari

hicbir zaman kimseye kotu birsey soylemeyim onun kalbini kirmis olusrsunuz ve bu da gunah

Yazar : Misafir

Bana ilahinin devamı lazım nerden bulabılrım ???

Yazar : Misafir

İnternetten ilahiyi açıp dinlerken yazabilirsiniz...
    Başka türlü hiçbir yerde yok.

Yazar : arafat

ilahinin sonundaki dua

O gün peygamberimiz, kendisini dinlemek için mescide gelen o çocuğu görememiş. Bir üzüntüsü olduğunu anlamıştı.

Derken çocuğun kapısı çalınmış, gelen peygamberimizmiş.Çocuğa gülümsemiş ve üzgün olduğunu duydum.Kuşun ölmüş, başın sağ olsun demiş.

Allah’ım;

Peygamberimizin hayatta olduğu zamanlarda yaşamıyorum. Ama o çocuk kadar seviyorum Onu…
    Dualarımı kabul et Allah’ım…
    Sevgili Peygamberimle cennet bahçelerinde buluşayım.
    O kapıma gelmesin.
    Ben Onun kapısını çalayım.

Sallallahu ala Muhammed
    Sallallahu aleyhi vesellem 2

Yazar : Taha çevrimdışı

Çok beğendiğim bir ilahidir bu

Yazar : sbsvhayranı

ilahi

çokkkkk güzel

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 6 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

bir ismin ahmet efendim sözleri bir ismin ahmed efendim sözleri bir ismin ahmet efendim bir isminde muhammed sözleri bir ismi mustafa bir ismi ahmet sözleri bir ismin ahmet efendim bir ismi ahmet efendim sözleri öğretmenim dediki ilahisi sözleri öğretmenim dediki ilahisinin sözleri öğretmenim dediki o çok zorluklar çekmiş sözleri bir adı ahmet bir adı muhammed bir ismi mustafa bir ismi ahmet ilahi sözleri öğretmenim dediki o çok zorluklar çekmiş bir ismin ahmed efendim öğretmenim dediki o çok zorluklar çekmiş ilahisi sözleri bir ismi ahmet efendi ilahisi sözleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz