1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Beyaz TV nin Sahibi Kim ?

  Beyaz TV Kimin Kanalı ? ,
  Beyaz Tv Kanalının Sahibi Kim ? ,


  Beyaz Tv Kime Ait ? ;

  Beyaz TV nin Sahibi Kim ?

  Bugün kanalları değiştirirken İbrahim Tatlıses ve Mustafa Keserin birlikte program yaptıklarını gördüm. Program İbo Show’du.


  İbrahim Tatlıses gibi birinin Beyaz TV gibi adı sanı duyulmamış bir kanalda çıkması beni şaşırttı. Beyaz TV’nin kime ait olduğunu merak ettim. Hemen araştırmamı yaptım.


  Beyaz TV Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in kanalıymış. Bu ismi duyunca bu değirmenin suyu nerden geldi anlaşıldı dedim kendi kendime. Yoksa İbrahim Tatlıses’in böyle bir kanalda ne işi var ?

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Evet Gökçek ailesinin kanalı Beyaz TV nin Sahibi Kim ?


 3. #3

  Yazar : Elif Dilara çevrimdışı

  Beyaz TV Beyazıt Öztürkün diye düşünüyordum bilmeden önceBeyaz TV nin Sahibi Kim ?)


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Beyaz TV nin Sahibi Kim ?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 8 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Beyaz TV nin Sahibi Kim ?

beyaz tv kimin beyaz tv kimin kanalı beyaz tv sahibi kim beyaz tv kime ait beyaz tv nin sahibi kim beyaz tv kimindir beyaz tv sahibi beyaz tv sahibi kimdir beyaz tv nin sahibi beyaz tv nin sahibi kimdir beyaz tv kime aittir beyaz tv kımın beyaztv kimin beyaz tv kimin kanalıdır beyaz tv kimin kanali

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz