Yazar : snowboard çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gitmek Gerekir

Pilot Olmak İçin Hangi Okula Gidilir,

Pilot Olmak İçin Ne Yapılır,

4yıllık bir üniversiteyi bitirdikten sonra THY Academy için pilot adayı alımı olduğunda başvuru Yapılır
    Toefl pbt den belli bir puan alınması gerekiyormanızı Daha sonra psikomotor testi yapılır..test sonrası başarılı olmuşsanız Almanyaya DLR testine gönderirler.DLR testinden belli bir puan alanlar pilot olmaya uygundurlar

THY da birde mülakata girilir..ve Mülakat sonrası eğitime başlanır.
    Bu eğitim 14ay sürer.. Eğer başarıyla bitirebilirseniz
    THY de pilot olarak direk işe başlarsınız.THY de sanırım 15yıl çalışma zorunluluğu var ..

Not: Bilgisayar veya Makine mühendisliği Mezunuysanız Avantajınız Çok daha Fazla Olur...

PAYLAŞ

Yazar : Misafir

mallar

Ya Adam gibi yazan yok tüm siteleri aradım ve ödevim var.aynen

Yazar : Kalecik çevrimdışı

Pilot olmayı çok istemiştim ama olmadı Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gitmek Gerekir

Kabin memuru ayda kaç tl alıyor

Yazar : Şaban çevrimdışı

4yıllık bir üniversiteyi bitirdikten sonra THY Academy için pilot adayı alımı olduğunda başvuru Yapılır
    Toefl pbt den belli bir puan alınması gerekiyormanızı Daha sonra psikomotor testi yapılır..test sonrası başarılı olmuşsanız Almanyaya DLR testine gönderirler.DLR testinden belli bir puan alanlar pilot olmaya uygundurlar

Yazar : Şuşu çevrimdışı

pilot olmak hiç kolay birşey değil

Yazar : kaptan pınar

ben pilotum hemde kaptan yani çok iyiyim 4 yıl üniversite okuduktan sonra edirneye giderek pilotluk sınavına girdim ve kazandım yani test gibi birşey yaptılar ilk önce harbiyeliydim sonra ünvanlar sayesinde kaptan oldum şuan 5500 euro alıyorum yardımcı pilot ise 4000-5000 tl arası alıyorPilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gitmek Gerekirhvj

liseyi nerde okudugun ve hangi bölümü okudugun fark ediyormu bütün siteler farklı şeyler söylüyo gerçekten bilen cevaplasın

Bilgisayar veya Makine mühendisligini okumak daha mı avantajlı ne olur bilen söylesin

ya lütfen biraz daha bilgi verinPilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gitmek Gerekir

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 10 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.80 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

pilot olmak için okunması gereken okullar pilot olmak için hangi okullara gitmek gerekir pilot olmak için hangi bölüm pilot olmak için hangi okullara gidilir pilot olmak için hangi liseye gitmek gerekir pilot olmak için hangi bölüm okunmalı pilot olmak için hangi üniversite pilot olmak için hangi üniversiteye gitmek gerekir pilot olmak için hangi liseye gidilmeli pilot olmak için hangi lise pilot olmak için hangi liseye gidilir pilot olmak için hangi lise okunmalı pilot olmak için hangi liseye gidilmelidir pilot olmak için hangi okullara gidilmeli pilot olmak için hangi okullar okunmalı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz