1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012 Emlak Vergisi Ne Zaman Ödenecek ?  2012 Emlak Vergisi NE KADAR Ödenecek ? ,
  2012 Emlak Vergisi Son Ödeme GÜNÜ Ne Zaman ? ,
  2012 Emlak Vergisi Birinci Taksidi Ne Zaman Ödenecek ? ,


  2012 Emlak Vergisi

  Emlak Vergisi 2012 yılında, yeniden değerleme oranının yarısı kadar artış görecek. Böylece, ev sahipleri emlak vergisini yüzde 5,1 zamlı ödeyecek.

  Emlak vergisi her yıl iki eşit taksitte ödenir. Birinci taksit 01 Mart - 31 Mayıs, ikinci taksit 01- 30 Kasım tarihleri arasında ödenmesi gerekiyor.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Misafir

  Yazın gine emlak vergisi ödemekle mi uğraşacağız


 3. #3

  Yazar : Muhibbi çevrimdışı

  kiracidan az kira almak isteyen ev sahibinin duşmani olan vergi.


 4. #4

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Emlak Vergisi 2012 yılında, yeniden değerleme oranının yarısı kadar artış görecek. Böylece, ev sahipleri emlak vergisini yüzde 5,1 zamlı ödeyecek.


 5. #5

  Yazar : Şuşu çevrimdışı

  Emlak Vergisi yılda bir kez 2 taksitle ödeniyor


 6. #6

  Yazar : Misafir

  kasım ayı içerisinde ödenecek........


 7. #7

  Yazar : Misafir

  yurtdisindan emekli olan emlak vergisi öduyormu?


 8. #8

  Yazar : Sinel çevrimdışı

  Emlak vergisi her mülk sahibinin ödemesi gerekir


 9. #9

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Emlak Vergisi oranlarının yeniden belirlenmesi için Gelir İdaresi Başkanlığı 2013'ün baharında genelge yayınlayacak. Bu kapsamda takdir komisyonu toplantılarının mayıs ayında başlayarak temmuz ayında bitirilmesi hedefleniyor.
  İtiraz ve yargı süreçlerinin ardından 1 Ocak 2014 'ten itibaren dört yıllık Emlak Vergisi değerleri tespit edilmiş olacak. Maliye 'nin üzerinde çalıştığı düzenlemenin bitirilmesi ile birlikte yılbaşından itibaren geçerli olan yeni KDV oranlarının gerçek değerler üzerinden belirlenmesi sağlanmış olacak.
  1 Ocak 2013 tarihinden sonra alınacak ruhsatlarda geçerli olmak üzere 150 metrekarenin altındaki konutların satışında Milli Emlak tarafından belirlenen arsa metrekare birim fiyatı 500 liraya kadar olanlar için yüzde 1, 500 TL ile bin lira arasında olanlar için yüzde 8, bin Türk Lirası ve üzerinde olan konutların tesliminde ise yüzde 18 KDV alınması kararı alındı.
  2013 EMLAK VERGİLERİ NE ZAMAN ÖDENECEK?
  Emlak vergisi ödemeleri iki döneme ayrılacak. İşte ödeme tarihleri:
  1. TAKSİT DÖNEMİ : 1 OCAK - 31 MAYIS TARİHLERİ ARASI
  2. TAKSİT DÖNEMİ : 1 KASIM - 30 KASIM TARİHLERİ ARASI


 10. #10

  Yazar : Nursultan çevrimdışı

  Emlak vergileri de en az taşıt vergisi kadar önemli bir vergi


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  2012 Emlak Vergisi Ne Zaman Ödenecek ?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 2012 Emlak Vergisi Ne Zaman Ödenecek ?

emlak vergisi ödeme zamanı emlak vergileri hangi ayda ödenir emlak vergisi son ödeme tarihi emlak vergisi son ödeme emlak vergisi ne zaman 2012 emlak vergisi emlak vergisi hangi ayda ödenir emlak vergisi tarihleri emlak vergisi 2012 emlak vergisinin son ödeme tarihi emlak vergisi hangi aylarda ödenir emlak vergilerinin son ödeme tarihi ev vergisi son ödeme tarihi emlak vergisi ödeme ayları emlak vergisi hangi ay

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz